MECZ
26.04.19 | Ćwierćfinał | Rafael Matos | Louis Tessa | 6-2, 6-2 | M15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rafael Matos | Louis Tessa | |
1. podanie % | 34/44 (77%) | 27/50 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/34 (76%) | 11/27 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/10 (70%) | 13/23 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/50 (52%) | 11/44 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Rafael Matos | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Louis Tessa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rafael Matos | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Louis Tessa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rafael Matos | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Louis Tessa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rafael Matos | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Louis Tessa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Rafael Matos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Louis Tessa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rafael Matos | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Louis Tessa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rafael Matos | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Louis Tessa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rafael Matos | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Louis Tessa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rafael Matos vs. Louis Tessa - Wzajemne mecze
26.04.19 | Ćwierćfinał | Rafael Matos | Louis Tessa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Tabarka | ceglana |
Rafael Matos form & Louis Tessa form
Rafael Matos - ostatnie mecze
Marrakech - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Marbella Challenger - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | szczegóły meczu | |
Rio De - twarda | ||||
16.12.21 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - krecz | szczegóły meczu | |
14.12.21 1. runda | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.12.21 Klasyf. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
06.12.21 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - ceglana | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
18.10.21 Klasyf. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago 3 - ceglana | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 Klasyf. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - krecz | szczegóły meczu | |
Santiago 2 - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
16.03.21 1. runda | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.21 Klasyf. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
15.02.21 Klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
14.11.20 1. runda klasyf. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
26.09.20 1. runda klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Louis Tessa - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 3-6, 1-2, - Louis Tessa - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Denys Klok | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Jasza Szajrych | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Pepijn Bastiaansen | 5-7, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vincent Marysko | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mariano Tammaro | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Toprak Avcibasi | 6-78, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mikail Alimli | 4-0, Mikail Alimli - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 0-4, - Louis Tessa - krecz | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Yassine Dlimi | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Christoph Negritu | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.11.23 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 1. runda | vs. Phoenix Weir | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Christoph Negritu | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |