MECZ
05.09.18 | 2. runda | Rafael Matos | Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-1 | Argentina F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rafael Matos | Lorenzo Gagliardo | |
1. podanie % | 32/40 (80%) | 32/48 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/32 (78%) | 16/32 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/8 (63%) | 5/16 (31%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/48 (56%) | 10/40 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Rafael Matos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Lorenzo Gagliardo | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Lorenzo Gagliardo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rafael Matos | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Lorenzo Gagliardo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rafael Matos | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Lorenzo Gagliardo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Lorenzo Gagliardo | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Lorenzo Gagliardo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rafael Matos | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Lorenzo Gagliardo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rafael Matos | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Rafael Matos | 5-0 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
5-1 | Lorenzo Gagliardo | |
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
27.06.00, 23 lat
15929 $
27.06.00, 23 lat
15929 $
Rafael Matos vs. Lorenzo Gagliardo - Wzajemne mecze
05.09.18 | 2. runda | Rafael Matos | Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Argentina F4 | ceglana |
Rafael Matos form & Lorenzo Gagliardo form
Rafael Matos - ostatnie mecze
Marrakech - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Marbella Challenger - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | szczegóły meczu | |
Rio De - twarda | ||||
16.12.21 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - krecz | szczegóły meczu | |
14.12.21 1. runda | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.12.21 Klasyf. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
06.12.21 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - ceglana | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
18.10.21 Klasyf. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago 3 - ceglana | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 Klasyf. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - krecz | szczegóły meczu | |
Santiago 2 - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
16.03.21 1. runda | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.21 Klasyf. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
15.02.21 Klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
14.11.20 1. runda klasyf. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
26.09.20 1. runda klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Lorenzo Gagliardo - ostatnie mecze
M15 Villa - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Francisco Pereyra | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Agustin Mastri | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tadeo Meneo | 6-2, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
02.11.23 1. runda | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Sean Hess | 1-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rocco Mariani | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rocco Valente | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Lautaro Midon | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Andres Medus | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Giulio Perego | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Manuel Mazza | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Andrea Colombo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Csongor Hejjas | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Nikola Mitrovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Louis Tessa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Artem Avdieiev | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Matvey Minin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu |