MECZ
18.05.19 | Półfinał | Rafael Matos | Jordi Samper-Montana | 6-1, 2-0, - krecz | M15 Valldoreix | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rafael Matos | Jordi Samper-Montana | |
1. podanie % | 21/27 (78%) | 23/34 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/21 (76%) | 12/23 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/6 (50%) | 1/11 (9%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/34 (62%) | 8/27 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 40/61 (66%) | 21/61 (34%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jordi Samper-Montana | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rafael Matos | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Jordi Samper-Montana | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Rafael Matos | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Jordi Samper-Montana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Rafael Matos | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Jordi Samper-Montana | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Rafael Matos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Jordi Samper-Montana | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rafael Matos | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 |
3 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rafael Matos vs. Jordi Samper-Montana - Wzajemne mecze
18.05.19 | Półfinał | Rafael Matos | Jordi Samper-Montana | 6-1, 2-0, Jordi Samper-Montana - krecz | szczegóły meczu | M15 Valldoreix | ceglana |
Rafael Matos form & Jordi Samper-Montana form
Rafael Matos - ostatnie mecze
Marrakech - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Marbella Challenger - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | szczegóły meczu | |
Rio De - twarda | ||||
16.12.21 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - krecz | szczegóły meczu | |
14.12.21 1. runda | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.21 Klasyf. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.12.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
06.12.21 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - ceglana | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
18.10.21 Klasyf. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago 3 - ceglana | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 Klasyf. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - krecz | szczegóły meczu | |
Santiago 2 - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
16.03.21 1. runda | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.21 Klasyf. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
15.02.21 Klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
14.11.20 1. runda klasyf. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
26.09.20 1. runda klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Jordi Samper-Montana - ostatnie mecze
Roja de - ceglana | ||||
11.10.19 2. runda | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 5-7, 6-2, 1-4, - Jordi Samper-Montana - krecz | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 6-1, 1-0, Diego Barreto Sanchez - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sabadell - ceglana | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Guam - twarda | ||||
06.06.19 Ćwierćfinał | vs. Gengo Kikuchi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 2. runda | vs. Len Schouten | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Karuizawa - ceglana | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Ko Suzuki | 4-6, 6-0, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Shohei Chikami | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Federico Zeballos | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
18.05.19 Ćwierćfinał | vs. Jaume Pla Malfeito | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.19 Półfinał | vs. Rafael Matos | 1-6, 0-2, - Jordi Samper-Montana - krecz | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Sergio Martos Gornes | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.19 Ćwierćfinał | vs. Pol Toledo Bague | - Jordi Samper-Montana - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.02.19 2. runda | vs. Adrian Andreev | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.02.19 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Launceston Challenger - twarda | ||||
28.01.19 1. runda | vs. David Perez Sanz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Burnie Challenger - twarda | ||||
21.01.19 1. runda | vs. Yunseong Chung | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Da Nang - twarda | ||||
06.01.19 1. runda | vs. Youssef Hossam | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
02.01.19 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
28.10.18 Finał | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.18 Półfinał | vs. Peter Heller | 2-0, Peter Heller - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.18 Ćwierćfinał | vs. Nik Razborsek | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.10.18 2. runda | vs. Mike Urbanija | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Mikhail Korovin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |