MECZ
18.05.19 | Ćwierćfinał | Rafael Matos | Facundo Diaz Acosta | 7-61, 6-0 | M15 Valldoreix | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rafael Matos | Facundo Diaz Acosta | |
1. podanie % | 53/67 (79%) | 34/70 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/53 (70%) | 21/34 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 15/36 (42%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/70 (49%) | 22/67 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/137 (58%) | 58/137 (42%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Rafael Matos | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rafael Matos | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Rafael Matos | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rafael Matos | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rafael Matos | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Rafael Matos | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Rafael Matos | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
0-0 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rafael Matos | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rafael Matos | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rafael Matos | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rafael Matos vs. Facundo Diaz Acosta - Wzajemne mecze
10.10.19 | 1. runda | Rafael Matos | Facundo Diaz Acosta | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Rio | ceglana |
18.05.19 | Ćwierćfinał | Rafael Matos | Facundo Diaz Acosta | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Valldoreix | ceglana |
Rafael Matos form & Facundo Diaz Acosta form
Rafael Matos - ostatnie mecze
Marrakech - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Marbella Challenger - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | szczegóły meczu | |
Rio De - twarda | ||||
16.12.21 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - krecz | szczegóły meczu | |
14.12.21 1. runda | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.12.21 Klasyf. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
06.12.21 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - ceglana | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
18.10.21 Klasyf. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago 3 - ceglana | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 Klasyf. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - krecz | szczegóły meczu | |
Santiago 2 - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
16.03.21 1. runda | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.21 Klasyf. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
15.02.21 Klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
14.11.20 1. runda klasyf. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
26.09.20 1. runda klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Facundo Diaz Acosta - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 6-74, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Pedro Cachin | 5-7, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Sebastian Baez | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Stan Wawrinka | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
18.02.24 Finał | vs. Nicolas Jarry | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Federico Coria | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dusan Lajovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Baez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 2. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Taylor Harry Fritz | 6-4, 3-6, 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Jordan Thompson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 7-66, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 4-3, Thiago Moura Monteiro - krecz | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 1-3, - Facundo Diaz Acosta - krecz | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Federico Coria | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Comesana | 7-65, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |