MECZ
27.05.19 | 1. runda klasyf. | Radu Mihai Papoe | Robert Damian Savin | 6-1, 6-0 | M25+H Bacau | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
28.11.01, 22 lat
28.11.01, 22 lat
Radu Mihai Papoe vs. Robert Damian Savin - Wzajemne mecze
27.05.19 | 1. runda klasyf. | Radu Mihai Papoe | Robert Damian Savin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | M25+H Bacau | ceglana |
Radu Mihai Papoe form & Robert Damian Savin form
Radu Mihai Papoe - ostatnie mecze
M25 Ithaca - halowa | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Tristan Mccormick | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ozan Baris | 1-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Henrik Wiersholm | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Jake Van Emburgh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Columbus - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Preston Stearns | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Connor Bruce | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
08.10.23 Finał | vs. Liam Draxl | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Perry Gregg | 6-1, 7-68 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Angel Diaz Jalil | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Andrew Fenty | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Aman Sharma | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Jack Anthrop | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Vandecasteele | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Petr Nesterov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Calin Teodor Stirbu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Stefan Palosi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Corentin Denolly | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. William Jucha | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Valerio Perruzza | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Calin Manda | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Luca Preda | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Matei Todoran | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cluj - ceglana | ||||
24.06.23 Finał | vs. Chris Rodesch | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu |
Robert Damian Savin - ostatnie mecze
M15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ivailo Dechev | 6-2, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Mert Alkaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Burgas - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Matej Sabanov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chitila - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vlad Victor Cornea | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Alexandru Vasile Manole | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Ciprian Onufrei | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Tiberiu Tudoran | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jacopo Calvani | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
07.08.18 Klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Tiberiu Tudoran | 7-5, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Angel Stefan Rascu | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Damian | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu |