MECZ
03.03.20 | 1. runda klasyf. | Quinn Vandecasteele | Ran Derei | 6-2, 6-1 | M25 Las | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
07.11.89, 34 lat
07.11.89, 34 lat
Quinn Vandecasteele vs. Ran Derei - Wzajemne mecze
03.03.20 | 1. runda klasyf. | Quinn Vandecasteele | Ran Derei | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Las | twarda |
Quinn Vandecasteele form & Ran Derei form
Quinn Vandecasteele - ostatnie mecze
M25 Calabasas - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Charles Broom | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Mitchell Harper | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. James Duckworth | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 6-77, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Matias Soto | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jacob Brumm | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Columbus - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Pawit Sornlaksup | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Bryce Nakashima | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Agustin Gomez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Radu Mihai Papoe | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Facundo Bagnis | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stanford Challenger - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Keegan Smith | 5-7, 7-611, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cary 1 - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Decatur - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Naoki Nakagawa | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Edwardsville - twarda | ||||
30.07.23 Finał | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. Ozan Baris | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Cooper Williams | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Blu Baker | 6-4, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Aurel Ciocanu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jibril Nettles | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chicago Challenger - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Omar Jasika | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lakewood - twarda | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alfredo Perez | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Omni Kumar | 0-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Arthur Neuhaus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Ran Derei - ostatnie mecze
M25 Jerusalem - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Linus Videhult | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ziv Moravia | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Las - twarda | ||||
03.03.20 1. runda klasyf. | vs. Quinn Vandecasteele | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Shahar Gabay | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Uri Vodavoz | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F18 - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
USA F11 - ceglana | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Kirac Bekisoglu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Marco Mendes | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Sela | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Raz Katz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
USA F5 - ceglana | ||||
20.01.18 | vs. Kay Bartmann | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F4 - ceglana | ||||
14.01.18 | vs. Shubham Aggarwal | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Uri Vodavoz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Yam Ziv | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F15 - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Thomas Colautti | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Yam Bruhin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F32 - twarda | ||||
25.09.17 | vs. Ivan Derrick | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F31 - twarda | ||||
18.09.17 | vs. Maximilian Wild | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F30 - twarda | ||||
11.09.17 | vs. Jakob Schnaitter | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Edan Bakshi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Vadym Zrazhevskyy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Yannai Barkai | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Hassan Saadi | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F7 - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Daniel Entelis | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Yam Ziv | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Daniel Tamir | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Cohen | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Ram Kapach | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |