MECZ
17.10.17 | 1. runda | Quim Sorni Chavarria | Boris Fassbender | 6-3, - krecz | Tunisia F31 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Quim Sorni Chavarria | Boris Fassbender | |
1. podanie % | 15/25 (60%) | 23/39 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 13/15 (87%) | 14/23 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/10 (80%) | 8/16 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 17/39 (44%) | 4/25 (16%) |
Zdobyte punkty – razem | 38/64 (59%) | 26/64 (41%) |
Double foul | 0 | 7 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
02.04.97, 27 lat
10914 $
02.04.97, 27 lat
10914 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
20.03.98, 26 lat
17285 $
20.03.98, 26 lat
17285 $
Quim Sorni Chavarria vs. Boris Fassbender - Wzajemne mecze
17.10.17 | 1. runda | Quim Sorni Chavarria | Boris Fassbender | 6-3, Boris Fassbender - krecz | szczegóły meczu | Tunisia F31 | ceglana |
Quim Sorni Chavarria form & Boris Fassbender form
Quim Sorni Chavarria - ostatnie mecze
Spain F29 - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Marc Giner | 6-1, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Nikita Tatyanin | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Areg Stepanian | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Bueno Gil | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F25 - ceglana | ||||
26.08.18 Klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Spain F24 - ceglana | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Diego Hidalgo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Spain F23 - ceglana | ||||
15.08.18 2. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F21 - ceglana | ||||
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Amadeo Blasco Hervas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Antonio Amurrio Fradejas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Morocco F2 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Mauricio Echazu | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.18 Klasyf. | vs. Bartosz Wojnar | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Anas Chakrouni | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Morocco F1 - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Lamine Ouahab | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F18 - ceglana | ||||
08.07.18 Klasyf. | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - ceglana | ||||
25.10.17 1. runda | vs. Edris Fetisleam | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Ruben Konings | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-610, 7-55 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - ceglana | ||||
19.10.17 2. runda | vs. Alexis Musialek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.17 1. runda | vs. Boris Fassbender | 6-3, Boris Fassbender - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Jordan Chiu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
12.10.17 Ćwierćfinał | vs. Daniel Gimeno-Traver | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.17 2. runda | vs. Germain Gigounon | 1-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Boris Fassbender - ostatnie mecze
M25 Saint - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Adam Panaras | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Yanki Erel | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Alex Knaff | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Gilles Kremer | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Alexey Vatutin | 6-4, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. William Jucha | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Tom Gentzsch | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Raphael Calzi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Alessio Basile | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Raphael Calzi | 4-6, 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Marcel Zielinski | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Charles Berna | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Loris Pourroy | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Arlon - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Dylan Leigniel | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Collin Altamirano | 2-6, 7-66, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Attila Hueller-Varga | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
06.11.22 Finał | vs. Dan Added | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.22 Półfinał | vs. Lilian Marmousez | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.22 Ćwierćfinał | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.22 2. runda | vs. Francois Musitelli | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Maxence Beauge | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Adam Heinonen | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
01.10.22 Półfinał | vs. Max Hans Rehberg | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Arthur Bouquier | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu |