MECZ
23.10.17 | Klasyf. | Tristan Lamasine | Quentin Robert (1994) | 6-1, - krecz | Brest Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Tristan Lamasine | Quentin Robert (1994) | |
1. podanie % | 8/16 (50%) | 7/19 (37%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 8/8 (100%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/8 (100%) | 6/12 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 10/19 (53%) | 0/16 (0%) |
Zdobyte punkty – razem | 26/35 (74%) | 9/35 (26%) |
Double foul | 0 | 0 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Quentin Robert (1994) | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tristan Lamasine | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Quentin Robert (1994) | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tristan Lamasine | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Quentin Robert (1994) | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tristan Lamasine | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Quentin Robert (1994) | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Tristan Lamasine | 0-0 | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tristan Lamasine vs. Quentin Robert (1994) - Wzajemne mecze
23.10.17 | Klasyf. | Tristan Lamasine | Quentin Robert (1994) | 6-1, Quentin Robert (1994) - krecz | szczegóły meczu | Brest Challenger | halowa |
Tristan Lamasine form & Quentin Robert (1994) form
Tristan Lamasine - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 7-69, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Lucas Poullain | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Krajinovic | 6-2, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Otto Virtanen | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Arthur Bouquier | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Florent Bax | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Adrian Andreev | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Niels Villard | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Martim Simoes | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Valentin Royer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Jay Clarke | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Maxime Janvier | 7-63, Maxime Janvier - krecz | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Dennis Novak | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Akira Santillan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Quentin Robert (1994) - ostatnie mecze
M25+H Plaisir - halowa | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Alexander Donski | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Fabio Coelho | 0-5, - Quentin Robert (1994) - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Max Andrews | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
02.03.21 1. runda | vs. Michael Geerts | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Lucas Gerch | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Alexis Musialek | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bressuire - halowa | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Valentin Lapalu | 3-2, - Quentin Robert (1994) - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
13.12.20 Finał | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.20 Półfinał | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.20 Ćwierćfinał | vs. Max Andrews | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.20 2. runda | vs. Kuzey Cekirge | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Xavi Matas Ortega | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sarreguemines - dywanowa | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Arthur Cazaux | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hamburg - halowa | ||||
19.10.20 1. runda | vs. Markus Eriksson | 0-6, 6-1, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Allan Deschamps | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.20 Klasyf. | vs. Roy Smith | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
21.07.20 1. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Pierre Faivre | 7-5, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
06.07.20 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
05.07.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Thomas Laurent | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Arthur Reymond | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
24.02.20 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Bart Stevens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |