MECZ
11.10.17 | 1. runda | Quentin Robert (1994) | Romain Bauvy | 7-64, - krecz | France F23 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Quentin Robert (1994) | Romain Bauvy | |
1. podanie % | 22/40 (55%) | 35/57 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/22 (77%) | 23/35 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/18 (39%) | 6/22 (27%) |
Zdobyte break-ball | 2/5 (40%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/57 (49%) | 16/40 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/97 (54%) | 45/97 (46%) |
Double foul | 7 | 3 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Quentin Robert (1994) vs. Romain Bauvy - Wzajemne mecze
11.10.17 | 1. runda | Quentin Robert (1994) | Romain Bauvy | 7-64, Romain Bauvy - krecz | szczegóły meczu | France F23 | halowa |
Quentin Robert (1994) form & Romain Bauvy form
Quentin Robert (1994) - ostatnie mecze
M25+H Plaisir - halowa | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Alexander Donski | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Fabio Coelho | 0-5, - Quentin Robert (1994) - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Max Andrews | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
02.03.21 1. runda | vs. Michael Geerts | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Lucas Gerch | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Alexis Musialek | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bressuire - halowa | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Valentin Lapalu | 3-2, - Quentin Robert (1994) - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
13.12.20 Finał | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.20 Półfinał | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.20 Ćwierćfinał | vs. Max Andrews | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.20 2. runda | vs. Kuzey Cekirge | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Xavi Matas Ortega | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sarreguemines - dywanowa | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Arthur Cazaux | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hamburg - halowa | ||||
19.10.20 1. runda | vs. Markus Eriksson | 0-6, 6-1, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Allan Deschamps | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.20 Klasyf. | vs. Roy Smith | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
21.07.20 1. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Pierre Faivre | 7-5, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
06.07.20 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
05.07.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Thomas Laurent | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Arthur Reymond | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
24.02.20 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Bart Stevens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Romain Bauvy - ostatnie mecze
M25 Roehampton - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Alastair Gray | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Manuel Almeida | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-712 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Andre Rodeia | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Hugo Pontico | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Robert Ziganshin | 6-3, 3-1, Robert Ziganshin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Setubal - twarda | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Patrick Mayer (GER) | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Pedro Estevao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Martos - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Federico Zeballos | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Albert Roglan | 6-2, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Lucas Krainer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 6-4, 6-75, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Great Britain - twarda | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Tiran Sanghera | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Rikhardt Bierman | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Great Britain - twarda | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Finn Bass | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Frederico Gil | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Tiago Cacao | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F22 - twarda | ||||
09.08.18 2. runda | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.18 1. runda | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-2, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Morocco F2 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Morocco F1 - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F11 - twarda | ||||
06.07.18 Ćwierćfinał | vs. Nuno Borges | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.18 2. runda | vs. Daniel Batista | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Aron Hiltzik | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |