MECZ
12.10.17 | 2. runda | Quentin Robert (1994) | Leonard Von Hindte | 6-2, 6-3 | France F23 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Quentin Robert (1994) | Leonard Von Hindte | |
1. podanie % | 30/44 (68%) | 25/52 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/30 (73%) | 13/25 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/14 (64%) | 14/27 (52%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/52 (48%) | 13/44 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/96 (58%) | 40/96 (42%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
28.04.94, 29 lat
28.04.94, 29 lat
Quentin Robert (1994) vs. Leonard Von Hindte - Wzajemne mecze
12.10.17 | 2. runda | Quentin Robert (1994) | Leonard Von Hindte | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | France F23 | halowa |
09.10.17 | Klasyf. | Leonard Von Hindte | Quentin Robert (1994) | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Quentin Robert (1994) form & Leonard Von Hindte form
Quentin Robert (1994) - ostatnie mecze
M25+H Plaisir - halowa | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Alexander Donski | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Fabio Coelho | 0-5, - Quentin Robert (1994) - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Max Andrews | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
02.03.21 1. runda | vs. Michael Geerts | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Lucas Gerch | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Alexis Musialek | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bressuire - halowa | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Valentin Lapalu | 3-2, - Quentin Robert (1994) - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
13.12.20 Finał | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.20 Półfinał | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.20 Ćwierćfinał | vs. Max Andrews | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.20 2. runda | vs. Kuzey Cekirge | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Xavi Matas Ortega | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sarreguemines - dywanowa | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Arthur Cazaux | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hamburg - halowa | ||||
19.10.20 1. runda | vs. Markus Eriksson | 0-6, 6-1, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Allan Deschamps | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.20 Klasyf. | vs. Roy Smith | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
21.07.20 1. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Pierre Faivre | 7-5, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
06.07.20 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
05.07.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Thomas Laurent | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Arthur Reymond | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
24.02.20 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Bart Stevens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Leonard Von Hindte - ostatnie mecze
M25 Hamburg - halowa | ||||
21.10.21 2. runda | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.21 1. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Germany F16 - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F15 - dywanowa | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Piotr Grynkowski | 6-74, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Germany F14 - halowa | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Dominik Boehler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. David Novotny | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portugal F17 - twarda | ||||
17.09.18 1. runda | vs. Niklas Schell | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Belgium F9 - ceglana | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Samuel Brosset | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Yannik Reuter | 3-1, Yannik Reuter - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Rodrigo Garcia | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Netherlands F4 - ceglana | ||||
16.08.18 2. runda | vs. Alexander Lazov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Justin Eleveld | 2-1, Justin Eleveld - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Jake Hersey | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Germany F11 - ceglana | ||||
08.08.18 2. runda | vs. Jan Choinski | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.08.18 Klasyf. | vs. Tim Heger | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.18 1. runda | vs. Alexander Merino | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Lennard Richter | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 6-3, 1-1, Marcel Marlon Sudzum - krecz | szczegóły meczu | |
Germany F9 - ceglana | ||||
25.07.18 2. runda | vs. Henri Squire | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.18 Klasyf. | vs. Tillmann Erdbories | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda | vs. Christian Hansen | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Feda Bilic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Kai Stetzer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Germany F8 - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Marco Bortolotti | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.18 Klasyf. | vs. Ewan Moore | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Paul Ohde | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Marvin Netuschil | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu |