MECZ
16.04.18 | Klasyf. | Quentin Robert (1994) | Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | Tunisia F15 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Quentin Robert (1994) vs. Anton Desyatnik - Wzajemne mecze
16.04.18 | Klasyf. | Quentin Robert (1994) | Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Tunisia F15 | twarda |
Quentin Robert (1994) form & Anton Desyatnik form
Quentin Robert (1994) - ostatnie mecze
M25+H Plaisir - halowa | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Alexander Donski | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Fabio Coelho | 0-5, - Quentin Robert (1994) - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Max Andrews | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
02.03.21 1. runda | vs. Michael Geerts | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Lucas Gerch | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Alexis Musialek | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15+H Bressuire - halowa | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Valentin Lapalu | 3-2, - Quentin Robert (1994) - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
13.12.20 Finał | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.20 Półfinał | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.20 Ćwierćfinał | vs. Max Andrews | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.20 2. runda | vs. Kuzey Cekirge | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Xavi Matas Ortega | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sarreguemines - dywanowa | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Arthur Cazaux | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hamburg - halowa | ||||
19.10.20 1. runda | vs. Markus Eriksson | 0-6, 6-1, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Allan Deschamps | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.20 Klasyf. | vs. Roy Smith | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
21.07.20 1. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Pierre Faivre | 7-5, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
06.07.20 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
05.07.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Thomas Laurent | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Arthur Reymond | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
24.02.20 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Bart Stevens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Anton Desyatnik - ostatnie mecze
M15 Vale - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Terence Das | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Vinicius Saleme | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Joao Monteiro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Albert Roglan | 7-5, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Janos Fekete | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Gregor Schwab | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Pelle Boerma | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Jett Cole | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Luboslav Ivanchev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Manasov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Anton Chekhov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Gleb Blekher | 6-3, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 5-7, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ovcharov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Aryan Goveas | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 7-60, 10-8 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Pau Perez Contri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Eric Caleguer | 6-1, 5-7, 16-18 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Anas Fattar | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 Klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Hendrik Jebens | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Lamine Ouahab | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Sergio Martos Gornes | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Las - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Sergio Barranco | 7-63, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Joe Herin | 7-63, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu |