MECZ
18.08.18 | 1. runda klasyf. | Quentin Gueydan | Luke Issajenko | 6-2, 6-4 | Portugal F16 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Francja
25.07.94, 29 lat
25.07.94, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
05.04.99, 24 lat
05.04.99, 24 lat
Quentin Gueydan vs. Luke Issajenko - Wzajemne mecze
18.08.18 | 1. runda klasyf. | Quentin Gueydan | Luke Issajenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Portugal F16 | twarda |
Quentin Gueydan form & Luke Issajenko form
Quentin Gueydan - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Egor Novikov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 4-6, 7-65, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
20.01.20 Klasyf. | vs. Corentin Denolly | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Egor Noskin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Mohammed Abdulla | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nikita Starkou | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Anas Fattar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Mohammed Affes | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Yessine Debbeche | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Yannick Mertens | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Alexander Romay | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Illia Stoliar | 4-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Frederico Gil | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Theo Arribage | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Paramveer Singh Bajwa | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Chiswick - twarda | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Quentin Robert (1994) | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Elliott Farmer | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Troyes - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Jules Okala | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Mathieu Scaglia | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bourg - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Lamine Ouahab | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Milen Ianakiev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ian Chadwell | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu |
Luke Issajenko - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Carles Hernandez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 2. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 1-6, 1-4, - Luke Issajenko - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anwar Elkamony | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Le Tian Wang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F45 - twarda | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Zakaria Ben Brahim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Ricca | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Katliarov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F42 - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Carlone | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sami Achour | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Marco Zocastello | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yash Vardhan Singh | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F14 - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. George Foster | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Terence Das | - Luke Issajenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Egypt F21 - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Didenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F20 - twarda | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Junior A. Ore | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F19 - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F18 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F50 - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Catalin Marasin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F49 - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Martin Iliev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
10.03.14 2. runda klasyf. | vs. Keelan Oakley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |