MECZ
10.06.14 | 1. runda | Potito Starace | Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 7-64 | Caltanissetta Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Potito Starace | Albert Ramos-Vinolas | |
1. podanie % | 56/84 (67%) | 41/72 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/56 (77%) | 26/41 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/28 (36%) | 13/31 (42%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 2/12 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/72 (46%) | 31/84 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/156 (55%) | 70/156 (45%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Potito Starace vs. Albert Ramos-Vinolas - Wzajemne mecze
10.06.14 | 1. runda | Potito Starace | Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | Caltanissetta Challenger | ceglana |
Potito Starace form & Albert Ramos-Vinolas form
Potito Starace - ostatnie mecze
San Benedetto - ceglana | ||||
14.07.15 1. runda | vs. Gianluca Naso | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mestre Challenger - ceglana | ||||
05.06.15 Ćwierćfinał | vs. Maximo Gonzalez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.15 2. runda | vs. Chase Buchanan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.06.15 1. runda | vs. Yoshihito Nishioka | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
19.05.15 1. runda klasyf. | vs. Victor Hanescu | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - ceglana | ||||
08.05.15 Półfinał | vs. Aljaz Bedene | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.15 Ćwierćfinał | vs. Kyle Edmund | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.05.15 2. runda | vs. Andrej Martin | 6-0, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
05.05.15 1. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 7-62, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Napoli Challenger - ceglana | ||||
07.04.15 1. runda | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
27.09.14 Półfinał | vs. Jason Murray Kubler | 6-2, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.09.14 Ćwierćfinał | vs. Tomislav Brkic | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.14 2. runda | vs. Jaroslav Pospisil | 2-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.14 1. runda | vs. Lucian Gheorghe | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.14 Ćwierćfinał | vs. Jan-Lennard Struff | 2-6, 1-4, - Potito Starace - krecz | szczegóły meczu | |
11.09.14 2. runda | vs. Jan Mertl | 2-6, 6-4, 7-68 | szczegóły meczu | |
09.09.14 1. runda | vs. Guillaume Rufin | 3-2, Guillaume Rufin - krecz | szczegóły meczu | |
Genova Challenger - ceglana | ||||
03.09.14 1. runda | vs. Christian Lindell | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
29.08.14 Ćwierćfinał | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.14 2. runda | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.14 1. runda | vs. Lorenzo Giustino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
17.08.14 Finał | vs. Albert Montanes | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.14 Ćwierćfinał | vs. Filippo Volandri | 6-4, 4-2, Filippo Volandri - krecz | szczegóły meczu | |
16.08.14 Półfinał | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.08.14 2. runda | vs. Walter Trusendi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.14 1. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
05.08.14 1. runda | vs. Albert Montanes | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Cortina Challenger - ceglana | ||||
01.08.14 Ćwierćfinał | vs. Federico Gaio | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.07.14 2. runda | vs. Adelchi Virgili | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.07.14 1. runda | vs. Ruben Ramirez-Hidalgo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Albert Ramos-Vinolas - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Carlos Taberner | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Pedro Cachin | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Casper Ruud | 1-6, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Joao Sousa | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Fabio Fognini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 0-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 6-2, 7-611 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Fabian Marozsan | Fabian Marozsan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Joao Sousa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Gastao Elias | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu |