MECZ
08.09.19 | 2. runda klasyf. | Pol Sanchez Vinas | Guelfo Baldovinetti | 6-2, 6-1 | M15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
29.09.01, 22 lat
29.09.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
22.11.01, 22 lat
22.11.01, 22 lat
Pol Sanchez Vinas vs. Guelfo Baldovinetti - Wzajemne mecze
08.09.19 | 2. runda klasyf. | Pol Sanchez Vinas | Guelfo Baldovinetti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Tabarka | ceglana |
Pol Sanchez Vinas form & Guelfo Baldovinetti form
Pol Sanchez Vinas - ostatnie mecze
M25 Bagneres - twarda | ||||
30.08.21 Klasyf. | vs. Mikail Alimli | 3-6, 0-4, - Pol Sanchez Vinas - krecz | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Baptiste Zambelli | 7-5, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Guayaquil - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Diego Rojas | 5-7, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Portoviejo - ceglana | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Chanon Phunsawat | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 6-0, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Pietro Pirolt | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Peter Sallay | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 Klasyf. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 6-4, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Perez Ramos | 6-74, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Miguel Perez Pena | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Hans Albert Schubert | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Miguel Briega Ramos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sabadell - ceglana | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Alex Martinez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Leonardo Catani | 6-1, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Guelfo Baldovinetti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
05.09.19 1. runda | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Guelfo Baldovinetti - ostatnie mecze
M15 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Felipe Virgili Berini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alessandro Cortegiani | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ilya Ignatov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Luca | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Filippo Alberti | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. James Beaven | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Alexander Donski | 7-5, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Alberto Morolli | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Thomas Braithwaite | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sarthak Suden | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Shivank Bhatnagar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Dharmil Shah | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Forli - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Oscar Galimardanov | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-75, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
30.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ariel Meshulam | 3-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Salomone | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Jerome Iaconi | 0-6, 2-5, - Guelfo Baldovinetti - krecz | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Zakai Stone | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Denis Constantin Spiridon | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lazar Markovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Dylan Salton | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Mattias Southcombe | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Zeynu Mohamed | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Asaf Friedler | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |