MECZ
25.07.16 | 1. runda klasyf. | Pol Amoros Ramos | Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | Spain F23 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
24.02.98, 26 lat
24.02.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
07.09.98, 25 lat
07.09.98, 25 lat
Pol Amoros Ramos vs. Grigoriy Korobeynikov - Wzajemne mecze
25.07.16 | 1. runda klasyf. | Pol Amoros Ramos | Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Spain F23 | ceglana |
Pol Amoros Ramos form & Grigoriy Korobeynikov form
Pol Amoros Ramos - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Amaan Siddiqui | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mario Mansilla Diez | 7-5, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 7-67, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maximo Nagele | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Seb Sander | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ilya Snitari | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Ku Keon Kang | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Dinko Dinev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-3, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Suk Hyun Choo | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Joris Moret | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jared Thompkins | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
29.08.22 1. runda | vs. Dali Blanch | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Robin Bertrand | 3-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Vivien Versier | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cordoba - ceglana | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 Klasyf. | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Sergi Fita Juan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nico Hornitschek | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.05.22 Klasyf. | vs. Nil Boixader Roca | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Maximilian Wuelfing | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yeray Andres Pastor | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Mataro - ceglana | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Pol Del Castillo | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 5-6, - Pol Amoros Ramos - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
05.04.22 Klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Grigoriy Korobeynikov - ostatnie mecze
M25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | szczegóły meczu |