MECZ
08.10.18 | 2. runda klasyf. | Piotr Galus | Dominik Langmajer | 7-5, 5-7, 6-2 | Germany F15 | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Polska
09.12.00, 23 lat
09.12.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
21.08.99, 24 lat
21.08.99, 24 lat
Piotr Galus vs. Dominik Langmajer - Wzajemne mecze
08.10.18 | 2. runda klasyf. | Piotr Galus | Dominik Langmajer | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | Germany F15 | dywanowa |
Piotr Galus form & Dominik Langmajer form
Piotr Galus - ostatnie mecze
M15 Santo - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Emmett Ward | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Filip Pieczonka | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivo Vercik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Los - twarda | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Elijah Strode | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Brendan Baar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Isaiah Strode | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Perry Gregg | 5-7, 7-65, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rancho - twarda | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Rudy Quan | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Marco Alvarez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
01.12.22 1. runda | vs. Antonio Matteo Iaquinto | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
01.12.22 2. runda | vs. Kousuke Ogura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 Klasyf. | vs. Mariano Andres Bibiloni | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Alexey Shtengelov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
22.11.22 Klasyf. | vs. Miles Jones | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Felipe Pinzon Moreno | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Lodz - ceglana | ||||
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Marcel Zielinski | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Kacper Nawoj | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.06.22 2. runda klasyf. | vs. Daniel Orlita | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bytom - ceglana | ||||
06.06.22 1. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Rodrigo Echavarria | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Fernando Zuniga Cantillana | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Chukwudumebi Smarty | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Lodz - ceglana | ||||
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Yann Wojcik | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gdynia - ceglana | ||||
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Alexis Canter | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Mikolaj Borkowski | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu |
Dominik Langmajer - ostatnie mecze
M15 Trnava - halowa | ||||
05.12.22 1. runda klasyf. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Marek Nano | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Julien Kaufmann | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Dennis Dragomirov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
15.03.22 Klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Nathan Eugster | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.03.22 2. runda | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.03.22 1. runda | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-1, Marek Gengel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.02.22 2. runda | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
13.02.22 2. runda klasyf. | vs. Deney Wassermann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ivan Melnik | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ostrava - halowa | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
25.10.21 Klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Paolo Schiavone | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Matyas Cerny | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Warren Sinius | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ricany - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Martin Machala | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lodz - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Omar Brigida | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gdynia - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Grodzisk - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mark Owen Endler | 6-3, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gaiba - trawiasta | ||||
07.06.21 1. runda klasyf. | vs. Francesco Vilardo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |