MECZ
23.04.19 | 1. runda | Pierre-Hugues Herbert | Egor Gerasimov | 6-3, 6-2 | Budapest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Pierre-Hugues Herbert | Egor Gerasimov | |
1. podanie % | 27/42 (64%) | 42/55 (76%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/27 (63%) | 22/42 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/15 (60%) | 3/13 (23%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/55 (55%) | 16/42 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/97 (58%) | 41/97 (42%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pierre-Hugues Herbert vs. Egor Gerasimov - Wzajemne mecze
23.04.19 | 1. runda | Pierre-Hugues Herbert | Egor Gerasimov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
14.02.16 | Finał | Pierre-Hugues Herbert | Egor Gerasimov | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | Bergamo Challenger | halowa |
Pierre-Hugues Herbert form & Egor Gerasimov form
Pierre-Hugues Herbert - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Otto Virtanen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 7-63, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Joris De Loore | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Tristan Lamasine | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. David Goffin | 7-62, 6-73, 7-5 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Hugo Gaston | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Gigante | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
28.01.24 Finał | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Matteo Martineau | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Arthur Rinderknech | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Tristan Lamasine | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Michael Mmoh | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Roman Andres Burruchaga | 7-65, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fabio Fognini | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Corentin Moutet | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 0-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carles Cordoba | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Mika Brunold | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
10.11.23 Półfinał | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Luca Van Assche | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Egor Gerasimov - ostatnie mecze
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - krecz | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |