MECZ
07.10.18 | 2. runda klasyf. | Philipp Dittmer | Gabriele Maria Noce | 4-6, 6-2, 6-4 | Tunisia F35 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
11.03.91, 33 lat
11.03.91, 33 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Philipp Dittmer vs. Gabriele Maria Noce - Wzajemne mecze
07.10.18 | 2. runda klasyf. | Philipp Dittmer | Gabriele Maria Noce | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Tunisia F35 | twarda |
Philipp Dittmer form & Gabriele Maria Noce form
Philipp Dittmer - ostatnie mecze
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Volodymyr Zakharov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Karlo Kranic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 0-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kramsach - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. William Ma | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Tomas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Hasan Ibrahim | 7-5, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Damien Wenger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Most - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Michael Cech | 5-7, 1-4, - Philipp Dittmer - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kampala - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Kevin Cheruiyot | 5-7, 7-65, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Ilia Tarsunov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F39 - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Boris Fassbender | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lamberti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - twarda | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Albert Roglan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Amaury De Beer | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F34 - twarda | ||||
02.10.18 Klasyf. | vs. Edoardo Lamberti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Michael Geerts | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 2. runda klasyf. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Austria F6 - ceglana | ||||
04.08.18 2. runda klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Florentin Garstenauer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Austria F2 - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Marco De Rosa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Daniil Strelchenko | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu |
Gabriele Maria Noce - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 San - ceglana | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pozzuoli - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Genova Challenger - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Forli - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Hyvinkaa - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
01.07.23 Ćwierćfinał | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |