MECZ
02.09.18 | 1. runda | Philip Henning | Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 6-4 | U.S. Open | twarda |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Nicolas Alvarez Varona | |
0-0, 15-0 | ||
Philip Henning | 1-0 | |
0-0, 30-30 | ||
1-1 | Nicolas Alvarez Varona | |
0-0, 15-0 | ||
Philip Henning | 2-1 | |
3-1 | Nicolas Alvarez Varona | |
Philip Henning | 4-1 | |
0-0, 15-15 | ||
4-2 | Nicolas Alvarez Varona | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Philip Henning | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Nicolas Alvarez Varona | |
0-0, 30-15, 30-30 | ||
Philip Henning | 5-4 | |
0-0, 15-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Nicolas Alvarez Varona | |
0-0 | ||
Philip Henning | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
1-1 | Nicolas Alvarez Varona | |
0-0 | ||
Philip Henning | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
Philip Henning | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Nicolas Alvarez Varona | |
Philip Henning | 4-3 | |
0-0, 30-15 | ||
4-4 | Nicolas Alvarez Varona | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Philip Henning | 5-4 | |
0-0, 0-30 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Philip Henning vs. Nicolas Alvarez Varona - Wzajemne mecze
02.09.18 | 1. runda | Philip Henning | Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | U.S. Open | twarda |
Philip Henning form & Nicolas Alvarez Varona form
Philip Henning - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Martyn Pawelski | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Nicolas Jadoun | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Faris Zakaryia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Tomasz Berkieta | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Patrick Zahraj | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Alexandr Binda | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Mees Rottgering | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tomasz Berkieta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Amr Elsayed | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Toby Martin | - | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Victor Kuznetsov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Hady Habib | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Andrea Picchione | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Saba George Nanobashvili | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Mokrov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Robert Strombachs | 6-75, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alexey Aleshchev | 6-2, 3-0, Alexey Aleshchev - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Daniel Khazime | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Vadym Ursu | 4-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Yurii Dzhavakian | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Nicolas Alvarez Varona - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Bu Yunchaokete | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 6-0, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Dinko Dinev | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Borrelli | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Elmer Moller | 5-7, 0-1, - Nicolas Alvarez Varona - krecz | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Paul Jubb | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Kilian Feldbausch | 2-4, - Nicolas Alvarez Varona - krecz | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Miguel Damas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Giustino | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Nikolay Nedelchev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Miguel Damas | 6-79, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Cayetano March | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alejo Sanchez Quilez | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Rafael Izquierdo Luque | 7-64, 3-4, Rafael Izquierdo Luque - krecz | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Borna Gojo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
06.02.23 1. runda klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
04.02.23 Półfinał | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.23 2. runda | vs. Ryan Peniston | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.01.23 1. runda | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 6-2, 6-77 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |