MECZ
12.03.18 | 1. runda | Philipp Davydenko | Vadym Ursu | 6-2, 6-3 | Russia F3 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Philipp Davydenko | Vadym Ursu | |
1. podanie % | 31/48 (65%) | 32/62 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/31 (68%) | 19/32 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/17 (65%) | 10/30 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/62 (53%) | 16/48 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Double foul | 1 | 7 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Philipp Davydenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Philipp Davydenko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Philipp Davydenko | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Philipp Davydenko | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Vadym Ursu | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
Philipp Davydenko | 0-1 | |
Philipp Davydenko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Philipp Davydenko | 1-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Philipp Davydenko | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Vadym Ursu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Philipp Davydenko | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Vadym Ursu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Philipp Davydenko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Philipp Davydenko vs. Vadym Ursu - Wzajemne mecze
12.03.18 | 1. runda | Philipp Davydenko | Vadym Ursu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Russia F3 | halowa |
06.09.15 | 2. runda klasyf. | Vadym Ursu | Philipp Davydenko | 6-74, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Alphen Challenger | ceglana |
Philipp Davydenko form & Vadym Ursu form
Philipp Davydenko - ostatnie mecze
Prague Challenger - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tak Khunn Wang | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Germany F8 - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.18 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Michel Hopp | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Lynn Max Kempen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Germany F6 - ceglana | ||||
08.07.18 Finał | vs. Louis Wessels | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.07.18 Półfinał | vs. Peter Nagy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.07.18 2. runda | vs. Milan Welte | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.07.18 Ćwierćfinał | vs. Vasile Antonescu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Johann Willems | 4-0, Johann Willems - krecz | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
01.06.18 Ćwierćfinał | vs. Bruno Sant'Anna | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.18 2. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.18 1. runda | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Stepan Pecak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
25.05.18 Ćwierćfinał | vs. Bruno Sant'Anna | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.18 2. runda | vs. Robin Stanek | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portugal F7 - ceglana | ||||
11.04.18 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 6-4, 2-6, 2-3, - Philipp Davydenko - krecz | szczegóły meczu | |
10.04.18 Klasyf. | vs. Dan Dowson | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.18 2. runda klasyf. | vs. Fabio Coelho | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F6 - halowa | ||||
21.03.18 2. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.18 1. runda | vs. Joffrey De Schepper | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.03.18 Klasyf. | vs. Maxime Niziolek | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Maikel Borg | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - halowa | ||||
14.03.18 2. runda | vs. Pavel Kotov | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 1. runda | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - halowa | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Petr Arkhipov | 6-73, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - halowa | ||||
02.03.18 Ćwierćfinał | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 0-2, - Philipp Davydenko - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.18 2. runda | vs. Andrei Levine | Andrei Levine - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |
Vadym Ursu - ostatnie mecze
M25 Sharm - twarda | ||||
13.04.24 Półfinał | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Matej Vocel | 6-3, Matej Vocel - krecz | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Evgeny Philippov | 7-5, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Ilia Simakin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Maxim Mrva | 4-6, 2-5, - Vadym Ursu - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
31.03.24 Finał | vs. Giles Hussey | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.03.24 Półfinał | vs. Marek Gengel | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Millen Hurrion | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Luca Preda | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Alessandro Coccioli | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Kris Van Wyk | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Amr Elsayed | 6-78, 6-2, 3-0, Amr Elsayed - krecz | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Bernard Tomic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-63, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Manish Sureshkumar | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |