MECZ
23.08.17 | 1. runda | Petru-Alexandru Luncanu | Dragos Constantin Ignat | 6-3, 6-2 | Romania F11 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Petru-Alexandru Luncanu | Dragos Constantin Ignat | |
1. podanie % | 30/39 (77%) | 46/64 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/30 (83%) | 27/46 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/9 (67%) | 6/18 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/64 (48%) | 8/39 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
13.02.93, 31 lat
21814 $
13.02.93, 31 lat
21814 $
Petru-Alexandru Luncanu vs. Dragos Constantin Ignat - Wzajemne mecze
23.08.17 | 1. runda | Petru-Alexandru Luncanu | Dragos Constantin Ignat | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Romania F11 | ceglana |
17.08.15 | 1. runda | Petru-Alexandru Luncanu | Dragos Constantin Ignat | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Romania F13 | ceglana |
15.08.11 | 2. runda | Petru-Alexandru Luncanu | Dragos Constantin Ignat | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Romania F7 | ceglana |
Petru-Alexandru Luncanu form & Dragos Constantin Ignat form
Petru-Alexandru Luncanu - ostatnie mecze
M25+H Bacau - ceglana | ||||
25.07.22 2. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
29.12.21 1. runda | vs. Tibo Colson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
21.12.21 Klasyf. | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.12.21 2. runda klasyf. | vs. Shahbaaz Khan | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.12.21 1. runda klasyf. | vs. Rabee Sleem | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
16.12.21 2. runda | vs. Hady Habib | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.12.21 1. runda | vs. Leyton Rivera | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. George Lazarov | 6-1, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Mert Ramadan | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
17.08.21 Klasyf. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Quentin Folliot | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 3-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Vladimir Filip | 1-6, 6-2, 1-10 | szczegóły meczu | |
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Edris Fetisleam | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.20 Klasyf. | vs. Vladimir Filip | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.20 2. runda klasyf. | vs. Max Westphal | 1-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Koray Kirci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Osmancan Soyler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Furkan Karabulut | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Federico Bertuccioli | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Andrea Picchione | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Luca Castagnola | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Dragos Constantin Ignat - ostatnie mecze
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Alen Bill | 6-3, 2-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
24.09.23 2. runda klasyf. | vs. Radoslav Shandarov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-77, 0-1, - Dragos Constantin Ignat - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Stefan Simeunovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. David Mizrahi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Alin Mihai Fatu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Eduard Dumitru | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Vadym Konovchuk | 5-7, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
08.09.22 2. runda | vs. Obrad Markovski | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.22 Klasyf. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Carlo Cataldi | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Filiberto Fumagalli | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.07.22 1. runda | vs. Calin Manda | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 0-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 Klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 7-611, 9-11 | szczegóły meczu | |
22.05.22 2. runda klasyf. | vs. Cristian Magureanu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-3, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Louroi Martinez | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Cameron Price | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Alexander Donski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
23.09.21 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pensacola - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Peter Bertran | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |