MECZ
25.10.17 | 1. runda | Petr Nouza | Petr Michnev | 7-5, 7-5 | Czech Republic | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Petr Nouza | Petr Michnev | |
1. podanie % | 54/83 (65%) | 39/67 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/54 (78%) | 33/39 (85%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/29 (48%) | 15/28 (54%) |
Zdobyte break-ball | 2/3 (67%) | 0/7 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 19/67 (28%) | 27/83 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/150 (50%) | 75/150 (50%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 16 | 9 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Petr Nouza vs. Petr Michnev - Wzajemne mecze
01.11.19 | Ćwierćfinał | Petr Nouza | Petr Michnev | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Opava | dywanowa |
26.09.19 | 2. runda | Petr Nouza | Petr Michnev | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | M25+H Ricany | ceglana |
09.08.18 | 2. runda | Petr Nouza | Petr Michnev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Slovakia F3 | ceglana |
10.07.18 | 1. runda | Petr Michnev | Petr Nouza | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Czech Republic | ceglana |
01.12.17 | Ćwierćfinał | Petr Michnev | Petr Nouza | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Czech Republic | halowa |
25.10.17 | 1. runda | Petr Nouza | Petr Michnev | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Czech Republic | dywanowa |
12.07.17 | 2. runda | Petr Nouza | Petr Michnev | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | Czech Republic | ceglana |
Petr Nouza form & Petr Michnev form
Petr Nouza - ostatnie mecze
Nottingham Challenger - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 Klasyf. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Petr Michnev - ostatnie mecze
M15 Rovinj - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 Klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - krecz | szczegóły meczu | |
08.06.21 Klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Sibenik - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |