MECZ
16.11.17 | 2. runda | Petr Nouza | Pascal Brunner | 6-2, 6-1 | Czech Republic | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Petr Nouza | Pascal Brunner | |
1. podanie % | 29/38 (76%) | 36/62 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/29 (86%) | 23/36 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/9 (89%) | 7/26 (27%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/62 (52%) | 5/38 (13%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/100 (65%) | 35/100 (35%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 8 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Petr Nouza vs. Pascal Brunner - Wzajemne mecze
16.11.17 | 2. runda | Petr Nouza | Pascal Brunner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Czech Republic | halowa |
Petr Nouza form & Pascal Brunner form
Petr Nouza - ostatnie mecze
Nottingham Challenger - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 Klasyf. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Pascal Brunner - ostatnie mecze
Hungary F7 - ceglana | ||||
30.08.18 2. runda | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. Samuel Puskar | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
Slovakia F3 - ceglana | ||||
09.08.18 2. runda | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
08.08.18 1. runda | vs. Ivan Kosec | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Padova Challenger - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Bastian Malla | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
28.06.18 Ćwierćfinał | vs. Lukas Rosol | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 2. runda | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. David Pichler | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hungary F4 - ceglana | ||||
15.06.18 Ćwierćfinał | vs. Lenny Hampel | - Pascal Brunner - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.06.18 2. runda | vs. Petr Michnev | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Levente Godry | 6-0, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Marek Jaloviec | 4-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Marko Tepavac | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F15 - ceglana | ||||
20.04.18 Ćwierćfinał | vs. Rudolf Molleker | 7-62, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.18 2. runda | vs. Omar Giacalone | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F14 - ceglana | ||||
12.04.18 2. runda | vs. Alexis Musialek | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.18 1. runda | vs. Leonid Mazo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Croatia F1 - ceglana | ||||
09.03.18 2. runda | vs. Javier Barranco Cosano | - Pascal Brunner - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
08.03.18 1. runda | vs. Samuel Bensoussan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F5 - ceglana | ||||
09.02.18 Ćwierćfinał | vs. Flavio Cipolla | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.18 2. runda | vs. Duje Kekez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.18 1. runda | vs. Vasile Antonescu | 6-2, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F4 - ceglana | ||||
01.02.18 2. runda | vs. Pavel Nejedly | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
31.01.18 1. runda | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Petr Nouza | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 1. runda | vs. Lukas Vejvara | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Peter Heller | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.17 1. runda | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |