MECZ
31.10.19 | 2. runda | Petr Nouza | Domagoj Biljesko | 6-4, 6-4 | M15 Opava | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Petr Nouza | Domagoj Biljesko | |
1. podanie % | 47/63 (75%) | 45/67 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/47 (87%) | 31/45 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/16 (31%) | 11/22 (50%) |
Zdobyte break-ball | 2/7 (29%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/67 (37%) | 17/63 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/130 (55%) | 59/130 (45%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 9 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Petr Nouza | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Domagoj Biljesko | |
0-0 | ||
Petr Nouza | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-2 | Domagoj Biljesko | |
0-0 | ||
Petr Nouza | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Petr Nouza | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Petr Nouza | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Domagoj Biljesko | |
Petr Nouza | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
1-2 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Petr Nouza | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40[BP] | ||
Petr Nouza | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petr Nouza | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Domagoj Biljesko | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Petr Nouza vs. Domagoj Biljesko - Wzajemne mecze
31.10.19 | 2. runda | Petr Nouza | Domagoj Biljesko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Opava | dywanowa |
Petr Nouza form & Domagoj Biljesko form
Petr Nouza - ostatnie mecze
Nottingham Challenger - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 Klasyf. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Domagoj Biljesko - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.23 1. runda | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
29.06.23 1. runda | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.22 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
29.11.22 Klasyf. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Tim Sandkaulen | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Gabriel Donev | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |