INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Altug Celikbilek vs. Petr Nouza - Wzajemne mecze
20.02.19 | 1. runda | Petr Nouza | Altug Celikbilek | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Altug Celikbilek form & Petr Nouza form
Altug Celikbilek - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Billy Harris | 2-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-75, 1-4, - Altug Celikbilek - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu |
Petr Nouza - ostatnie mecze
Nottingham Challenger - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 Klasyf. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |