INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Petr Michnev vs. Karol Drzewiecki - Wzajemne mecze
08.12.14 | 1. runda | Petr Michnev | Karol Drzewiecki | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Egypt F36 | twarda |
Petr Michnev form & Karol Drzewiecki form
Petr Michnev - ostatnie mecze
M15 Rovinj - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 Klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - krecz | szczegóły meczu | |
08.06.21 Klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Sibenik - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Karol Drzewiecki - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Bor Artnak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-72, 11-9 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Alex Bancila | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Skopje Challenger - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Besir Durguti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Peliwo | 1-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
31.10.22 1. runda klasyf. | vs. Colin Markes | 4-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
Coquimbo 2 - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rio De - ceglana | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Toulouse Challenger - ceglana | ||||
30.08.22 1. runda | vs. Arthur Fils | 6-79, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Malek Jaziri | 7-64, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Szymon Walkow | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
15.08.20 1. runda | vs. Piotr Galus | 6-3, - Karol Drzewiecki - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.20 1. runda | vs. Filip Kolasinski | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.06.20 1. runda | vs. Kamil Gajewski | 6-2, 0-2, - Karol Drzewiecki - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gabrielius Guzauskas | 4-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Jaume Pla Malfeito | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Weston - ceglana | ||||
28.01.20 Klasyf. | vs. Alejandro Gomez | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.20 2. runda klasyf. | vs. Michael Zhu | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu |