MECZ
22.11.17 | 2. runda | Petr Arkhipov | Igor Gimenez | 1-6, 6-4, 7-5 | Brazil F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Petr Arkhipov | Igor Gimenez | |
1. podanie % | 64/109 (59%) | 63/88 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/64 (55%) | 34/63 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/45 (38%) | 12/25 (48%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 8/12 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/88 (48%) | 57/109 (52%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/197 (48%) | 103/197 (52%) |
Double foul | 10 | 8 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
12.12.94, 29 lat
12.12.94, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Petr Arkhipov vs. Igor Gimenez - Wzajemne mecze
22.11.17 | 2. runda | Petr Arkhipov | Igor Gimenez | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Brazil F3 | ceglana |
Petr Arkhipov form & Igor Gimenez form
Petr Arkhipov - ostatnie mecze
M15 Cairo - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Pierre Delage | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Yan Bondarevskiy | 1-6, 0-1, -def. | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F39 - twarda | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Gian Marco Ortenzi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Skander Mansouri | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Maxime Mora | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.18 Klasyf. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Francesco Liucci | 3-2, Francesco Liucci - krecz | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Loic Ratsaratany | 4-6, 0-2, - Petr Arkhipov - krecz | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Robert Strombachs | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
21.09.18 Ćwierćfinał | vs. Moez Echargui | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.18 2. runda | vs. Mounir Ferchichi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Brian Bencic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
26.08.18 Klasyf. | vs. Andrey Uvarov | 3-6, 0-4, - Petr Arkhipov - krecz | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maxim Geraskin | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
20.08.18 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 Klasyf. | vs. Oleg Besednikov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Chepik | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
16.08.18 2. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.08.18 Klasyf. | vs. Thibault Cancel | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.18 1. runda | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Luca Potenza | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Ivan Kalinin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
16.07.18 Klasyf. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Mykhailo Kvantaliani | 6-4, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Orlov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Georgia F1 - ceglana | ||||
09.07.18 Klasyf. | vs. Maksim Tikhomirov | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vadim Alekseenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Igor Gimenez - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Bruno Kuzuhara | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maceio - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rafael Tosetto | 1-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Benjamin Torres | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Mateo Berta | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Dmitry Popko | 6-71, 7-65, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Pedro Iamachkine | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Recife - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Alexander Razeghi | 0-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Gabi Adrian Boitan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Ryan Dickerson | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
03.12.23 Finał | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Nicolas Zanellato | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Arklon Huertas Del Pino | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Joel Angel Lucero | 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Alex Barrena | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cochabamba - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Sean Hess | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Bruno Fernandez | 7-66, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Segundo Goity Zapico | 6-2, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
02.11.23 1. runda | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu |