MECZ
14.01.18 | 1. runda klasyf. | Peter Torebko | Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 2-6, 6-2 | Koblenz Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Peter Torebko | Vladimir Uzhylovsky | |
1. podanie % | 37/67 (55%) | 66/99 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/37 (70%) | 43/66 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/30 (70%) | 14/33 (42%) |
Zdobyte break-ball | 3/10 (30%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/99 (42%) | 20/67 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/166 (54%) | 77/166 (46%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Peter Torebko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Torebko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Peter Torebko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Peter Torebko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
4-3 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peter Torebko | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Peter Torebko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Peter Torebko | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Torebko | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Peter Torebko | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Peter Torebko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peter Torebko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Peter Torebko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Peter Torebko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Peter Torebko vs. Vladimir Uzhylovsky - Wzajemne mecze
14.01.18 | 1. runda klasyf. | Peter Torebko | Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | Koblenz Challenger | halowa |
Peter Torebko form & Vladimir Uzhylovsky form
Peter Torebko - ostatnie mecze
M25+H Lesa - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Andrea Picchione | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ueberlingen - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Inigo Cervantes | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Karlo Cubelic | 6-71, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Benjamin Lock | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.06.20 1. runda | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.06.20 1. runda | vs. Julian Lenz | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.20 1. runda | vs. Johannes Haerteis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.20 1. runda | vs. Yannick Maden | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
11.06.20 1. runda | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Marsel Ilhan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.20 Półfinał | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Petr Nouza | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Martin Damm | 3-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
15.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Jordi Arconada | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
08.02.20 Ćwierćfinał | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.20 2. runda | vs. Alen Avidzba | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.20 1. runda | vs. Justin Butsch | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Weston - ceglana | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Gianluigi Quinzi | 6-3, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu |
Vladimir Uzhylovsky - ostatnie mecze
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.24 Klasyf. | vs. Maik Steiner | 4-6, 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
07.04.24 2. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | Andrew Fenty - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Matthieu Chambonniere | 4-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |