MECZ
14.04.18 | 1. runda klasyf. | Peter Torebko | Thales Turini | 6-2, 6-3 | Sarasota Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Peter Torebko | Thales Turini | |
1. podanie % | 33/56 (59%) | 27/48 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/33 (73%) | 17/27 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/23 (57%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/48 (50%) | 19/56 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/104 (59%) | 43/104 (41%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Peter Torebko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Thales Turini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Peter Torebko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Thales Turini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Torebko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Thales Turini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Peter Torebko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Thales Turini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Peter Torebko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Thales Turini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Peter Torebko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Thales Turini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Torebko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Thales Turini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Peter Torebko | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Thales Turini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peter Torebko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Peter Torebko vs. Thales Turini - Wzajemne mecze
14.04.18 | 1. runda klasyf. | Peter Torebko | Thales Turini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Sarasota Challenger | ceglana |
Peter Torebko form & Thales Turini form
Peter Torebko - ostatnie mecze
M25+H Lesa - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Andrea Picchione | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ueberlingen - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Inigo Cervantes | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Karlo Cubelic | 6-71, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Benjamin Lock | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.06.20 1. runda | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.06.20 1. runda | vs. Julian Lenz | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.20 1. runda | vs. Johannes Haerteis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.20 1. runda | vs. Yannick Maden | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
11.06.20 1. runda | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Marsel Ilhan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.20 Półfinał | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Petr Nouza | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Martin Damm | 3-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
15.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Jordi Arconada | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
08.02.20 Ćwierćfinał | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.20 2. runda | vs. Alen Avidzba | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.20 1. runda | vs. Justin Butsch | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Weston - ceglana | ||||
31.01.20 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Thales Turini - ostatnie mecze
Brazil F9 - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Christian Lindell | 4-6, - Thales Turini - krecz | szczegóły meczu | |
Brazil F8 - ceglana | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Javier Naser | 2-6, 6-3, 1-2, - Thales Turini - krecz | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Aleksa Bucan | 5-7, 1-2, - Thales Turini - krecz | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Emil Reinberg | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Winnetka Challenger - twarda | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Guy Orly Iradukunda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sri Lanka - ceglana | ||||
21.06.18 Ćwierćfinał | vs. David Perez Sanz | 2-3, - Thales Turini - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.18 2. runda | vs. Chayanon Kaewsuto | 7-61, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Vijayant Malik | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sri Lanka - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Sharmal Dissanayake | 6-75, - Thales Turini - krecz | szczegóły meczu | |
Brazil F4 - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Christian Lindell | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brazil F3 - ceglana | ||||
07.05.18 1. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brazil F2 - ceglana | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brazil F1 - ceglana | ||||
24.04.18 1. runda | vs. Carlos Eduardo Severino | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sarasota Challenger - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Peter Torebko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
India F4 - ceglana | ||||
23.03.18 Półfinał | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.18 Ćwierćfinał | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.18 2. runda | vs. Caio Silva | 7-64, Caio Silva - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.18 1. runda | vs. Siva Deep Kosaraju | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
India F3 - twarda | ||||
14.03.18 2. runda | vs. Prajnesh Gunneswaran | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brazil F4 - ceglana | ||||
28.11.17 1. runda | vs. Eduardo Dischinger | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brazil F3 - ceglana | ||||
22.11.17 2. runda | vs. Tigre Hank | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda | vs. Asdrubal Gobernate | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brazil F2 - ceglana | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Nicolas Santos | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
USA F36 - ceglana | ||||
08.11.17 1. runda | vs. Oliver Crawford | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
28.10.17 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
22.10.17 2. runda klasyf. | vs. Sem Verbeek | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.17 1. runda klasyf. | vs. Matthew Leffler | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
30.09.17 2. runda klasyf. | vs. Fabricio Neis | 7-63, 1-2, - Thales Turini - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Anton Desyatnik | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |