MECZ
16.06.14 | Ćwierćfinał | Peter Kobelt | Edan Leshem | 6-76, 7-5, 3-0, - krecz | Israel F9 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Peter Kobelt vs. Edan Leshem - Wzajemne mecze
08.06.18 | Półfinał | Peter Kobelt | Edan Leshem | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F8 | twarda |
12.05.18 | Półfinał | Peter Kobelt | Edan Leshem | 6-3, Edan Leshem - krecz | szczegóły meczu | Israel F6 | twarda |
11.05.17 | Ćwierćfinał | Edan Leshem | Peter Kobelt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F6 | twarda |
23.03.16 | 2. runda | Peter Kobelt | Edan Leshem | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F6 | twarda |
10.03.16 | Ćwierćfinał | Peter Kobelt | Edan Leshem | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Israel F4 | twarda |
07.09.15 | Ćwierćfinał | Peter Kobelt | Edan Leshem | 7-5, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | Israel F12 | twarda |
31.08.15 | Ćwierćfinał | Peter Kobelt | Edan Leshem | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F11 | twarda |
11.05.15 | Finał | Edan Leshem | Peter Kobelt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F6 | twarda |
16.06.14 | Ćwierćfinał | Peter Kobelt | Edan Leshem | 6-76, 7-5, 3-0, Edan Leshem - krecz | szczegóły meczu | Israel F9 | twarda |
02.06.14 | Klasyf. | Peter Kobelt | Edan Leshem | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Israel F7 | twarda |
Peter Kobelt form & Edan Leshem form
Peter Kobelt - ostatnie mecze
M15 Cancun - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 7-64, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.12.19 Półfinał | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Uisung Park | 6-710, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Sean Hodkin | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Alexandar Lazarov | 7-62, 3-0, Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Uisung Park | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sarreguemines - dywanowa | ||||
21.11.19 1. runda | vs. Louis Lechevretel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Hugo Schott | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Marco Brugnerotto | 6-1, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
05.07.19 Ćwierćfinał | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.19 2. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.07.19 1. runda | vs. Peter Bothwell | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Palma - twarda | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Kevin King | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.06.19 2. runda | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Julian Bradley | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Lior Goldenberg | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Florian Lakat | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
31.05.19 Ćwierćfinał | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.19 2. runda | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Dan Added | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
20.04.19 Półfinał | vs. Danylo Kalenichenko | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Edan Leshem - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bruno Kuzuhara | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Lama | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Yshai Oliel | 7-5, 0-2, - Edan Leshem - krecz | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jordan Hasson | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Emile Hudd | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Dylan Salton | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
11.06.23 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-65, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Rome - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yuki Mochizuki | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tatsuma Ito | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 6-0, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Harold Mayot | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 Klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Las Franquesas - twarda | ||||
20.03.23 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 7-62, 6-710, 3-6 | szczegóły meczu | |
Waco Challenger - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - halowa | ||||
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 6-74, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Karlis Ozolins | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
27.01.23 Ćwierćfinał | vs. Anton Matusevich | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |