MECZ
18.03.19 | Klasyf. | Peter Goldsteiner | Matvey Khomentovskiy | 7-5, 6-1 | M15 Quinta | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Peter Goldsteiner vs. Matvey Khomentovskiy - Wzajemne mecze
18.03.19 | Klasyf. | Peter Goldsteiner | Matvey Khomentovskiy | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Quinta | twarda |
11.03.19 | 1. runda klasyf. | Matvey Khomentovskiy | Peter Goldsteiner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Portimao | twarda |
Peter Goldsteiner form & Matvey Khomentovskiy form
Peter Goldsteiner - ostatnie mecze
M15 Vienna - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Matvey Khomentovskiy - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
14.09.19 Półfinał | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |