MECZ
30.04.18 | Klasyf. | Pedro Sakamoto | Juan Bautista Otegui | 7-5, 6-3 | Brazil F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pedro Sakamoto vs. Juan Bautista Otegui - Wzajemne mecze
30.04.18 | Klasyf. | Pedro Sakamoto | Juan Bautista Otegui | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Brazil F2 | ceglana |
Pedro Sakamoto form & Juan Bautista Otegui form
Pedro Sakamoto - ostatnie mecze
Juan Bautista Otegui - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |