MECZ
11.02.18 | 2. runda klasyf. | Pedro Munafo | Shunsuke Wakita | 6-2, 6-2 | Tunisia F6 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Argentyna
21.12.92, 31 lat
21.12.92, 31 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
26.07.95, 28 lat
15456 $
26.07.95, 28 lat
15456 $
Pedro Munafo vs. Shunsuke Wakita - Wzajemne mecze
11.02.18 | 2. runda klasyf. | Pedro Munafo | Shunsuke Wakita | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Tunisia F6 | twarda |
Pedro Munafo form & Shunsuke Wakita form
Pedro Munafo - ostatnie mecze
M25+H Arlon - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.01.19 Klasyf. | vs. Emiliano Maggioli | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Clement Larriere | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.01.19 1. runda klasyf. | vs. Emiliano Maggioli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.01.19 1. runda | vs. Luca Giacomini | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.01.19 Klasyf. | vs. Victor Ernaelsteen | 2-6, 7-66, 10-7 | szczegóły meczu | |
Tunisia F45 - twarda | ||||
16.12.18 2. runda klasyf. | vs. Lisandru Rodriguez | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Youssef Berrajah | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Selim Ben Ali | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F42 - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F41 - twarda | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Skander Ben Abdallah | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tunisia F40 - twarda | ||||
12.11.18 2. runda klasyf. | vs. Enzo Machizaud | 6-76, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.11.18 Klasyf. | vs. Lorenzo Brunetti | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Nils Igor Loechterfeld | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F39 - twarda | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
23.10.18 Klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Albert Roglan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tommy Hamilton | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tunisia F34 - twarda | ||||
01.10.18 2. runda klasyf. | vs. Jean Thirouin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Alexander Klintcharov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Luke Johnson | 0-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F30 - twarda | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Christian Seraphim | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Shunsuke Wakita - ostatnie mecze
M25 Sapporo - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Taki Adachi | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yusei Fukuoka | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Pietro Marino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Iago Almeida | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-4, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Igor Trunov | 6-1, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 4-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Jonas Trinker | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Martin Mazev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Laborde | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Thomas Braithwaite | 6-2, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Canberra - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Amor Jasika | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 2. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.22 Klasyf. | vs. Michel Hopp | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Ivan La Cava | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Max Flaherty | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |