MECZ
03.10.16 | 1. runda klasyf. | Pavel Tsoy | Azizhon Turgunov | 6-3, 7-63 | Kazakhstan F7 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Uzbekistan
19.09.95, 28 lat
14482 $
19.09.95, 28 lat
14482 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
31.07.99, 24 lat
31.07.99, 24 lat
Pavel Tsoy vs. Azizhon Turgunov - Wzajemne mecze
03.10.16 | 1. runda klasyf. | Pavel Tsoy | Azizhon Turgunov | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | Kazakhstan F7 | ceglana |
Pavel Tsoy form & Azizhon Turgunov form
Pavel Tsoy - ostatnie mecze
M25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
Tashkent Challenger - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Yan Sabanin | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Bezborodov | 6-3, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Viacheslav Yulik | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sundet Nagimetov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
10.09.18 1. runda | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.18 Klasyf. | vs. Fariduni Hamid | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Aziz Dadabaev | 6-0, 3-2, - Pavel Tsoy - krecz | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-1, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sergey Betov | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
23.04.18 1. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
16.04.18 1. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
10.04.18 1. runda | vs. Matvey Khomentovskiy | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ramazan Nureev | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F1 - halowa | ||||
13.02.18 1. runda | vs. Lukas Ollert | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 Klasyf. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tashkent Challenger - twarda | ||||
07.10.17 1. runda klasyf. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - ceglana | ||||
30.09.17 1. runda klasyf. | vs. Clement Geens | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Dietrich Dernowski | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Rodion Pak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Denys Klok | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Danis Baybekov | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu |
Azizhon Turgunov - ostatnie mecze
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mihail Khaldeev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Batyr Sapaev | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
21.06.17 1. runda | vs. Cem Ilkel | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
05.06.17 Klasyf. | vs. Mihail Khaldeev | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Aziz Dadabaev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
24.04.17 Klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Ahad Ermatov | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
17.04.17 Klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Pavel Tsoy | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
27.09.16 1. runda | vs. Kristian Lozan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Fariduni Hamid | 6-4, 1-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
26.09.16 2. runda klasyf. | vs. Kirill Maizels | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.09.16 Klasyf. | vs. Erik Mukhamedshin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
19.09.16 2. runda klasyf. | vs. Dias Meiirbek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Maxim Maizels | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
11.06.16 1. runda klasyf. | vs. Luca Margaroli | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Jasurbek Axmedov | 6-0, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.16 Klasyf. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Abduvoris Saitmukhamedov | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.16 Klasyf. | vs. Sanetulla Kutybaev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
11.04.16 1. runda klasyf. | vs. Sardor Rakhimov | 6-75, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
04.04.16 1. runda klasyf. | vs. Sander Gille | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Azerbaijan F3 - dywanowa | ||||
08.02.16 1. runda klasyf. | vs. Igor Perunov | 2-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Azerbaijan F1 - dywanowa | ||||
25.01.16 2. runda klasyf. | vs. Pavel Krainik | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Sardor Pulatov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.06.15 Klasyf. | vs. Abduvoris Saitmukhamedov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
01.06.15 1. runda klasyf. | vs. Kaysar Bekimov | 6-75, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.06.15 Klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
03.05.15 2. runda klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |