MECZ
08.12.19 | 1. runda klasyf. | Pavel Shchaya-Zubrov | Pavle Daljev | 4-6, 7-5, 10-8 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
24.06.94, 29 lat
24.06.94, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
23.02.92, 32 lat
23.02.92, 32 lat
Pavel Shchaya-Zubrov vs. Pavle Daljev - Wzajemne mecze
08.12.19 | 1. runda klasyf. | Pavel Shchaya-Zubrov | Pavle Daljev | 4-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Pavel Shchaya-Zubrov form & Pavle Daljev form
Pavel Shchaya-Zubrov - ostatnie mecze
M15 Kazan - halowa | ||||
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Petr Kapuskin | 6-3, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Daniel Litvinov | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ilya Lebedev (2003) | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Robin Erik Parts | 6-73, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
12.04.21 Klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 1-3, - Pavel Shchaya-Zubrov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Billy Harris | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Denis Puzanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Yan Sabanin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Bulat Galiev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Igor Trunov | 7-63, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Radimir Lutkovskii | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.19 Klasyf. | vs. Colin Van Beem | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Rok Komac | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Igor Saveljic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Jonas Greif | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Davide Albertoni | 6-3, 3-6, 15-13 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Pavle Daljev - ostatnie mecze
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Budva - ceglana | ||||
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |