MECZ
07.03.18 | 2. runda klasyf. | Pavel Nejedly | Tobias Sonne | 6-0, 6-3 | Croatia F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
22.12.99, 24 lat
22.12.99, 24 lat
Pavel Nejedly vs. Tobias Sonne - Wzajemne mecze
07.03.18 | 2. runda klasyf. | Pavel Nejedly | Tobias Sonne | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Croatia F1 | ceglana |
Pavel Nejedly form & Tobias Sonne form
Pavel Nejedly - ostatnie mecze
M15 Vienna - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Paul Werren | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Jiri Barnat | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Martin Krumich | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Danil Panarin | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Timo Stodder | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Cezar Cretu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.03.23 Klasyf. | vs. Jan Kupcic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Dino Prizmic | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Alessio Zanotti | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Yanaki Milev | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.22 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Jan Kupcic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
29.10.22 Półfinał | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.22 2. runda | vs. Matas Vasiliauskas | 6-1, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Lorenzo Ferri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Prostejov - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Hynek Barton | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. David Pichler | 1-6, 4-3, David Pichler - krecz | szczegóły meczu |
Tobias Sonne - ostatnie mecze
M15 Rosario - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 1-6, 1-4, - Tobias Sonne - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ezequiel Simonit | 4-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Michael Bolidard Ibakakomboyo-Ayessa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Daniil Savelev | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Paul-Antoine Brazet | 6-73, 6-0, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Marcus McDaniel | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Arturo Espanol Moreno | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alfredo Casso | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabasco - halowa | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Preston Brown | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Diego Marin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yahir Emiliano Moheno | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Xalapa - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 6-4, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Mogi - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lima - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Enrique Bogo | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Camilo Alvarez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cordoba - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Simon Serio | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Sebastian Osorio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Manizales - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Martin Bosmediano Pazmino | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Ibague - ceglana | ||||
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Esquici | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Fernando Jose Cachipuendo Calderon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
31.07.20 1. runda | vs. Junior A. Ore | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.20 1. runda | vs. Jean Thirouin | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.20 1. runda | vs. George Goldhoff | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |