MECZ
25.09.19 | 1. runda | Pavel Nejedly | Jakob Aichhorn | 6-3, 6-3 | M25+H Ricany | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Pavel Nejedly | Jakob Aichhorn | |
1. podanie % | 41/61 (67%) | 42/62 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/41 (63%) | 26/42 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/20 (65%) | 7/20 (35%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/62 (47%) | 22/61 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/123 (55%) | 55/123 (45%) |
Double foul | 5 | 0 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-1 | Jakob Aichhorn | |
0-0 | ||
Pavel Nejedly | 2-1 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Jakob Aichhorn | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pavel Nejedly | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Jakob Aichhorn | |
0-0 | ||
Pavel Nejedly | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
5-3 | Jakob Aichhorn | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Pavel Nejedly | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jakob Aichhorn | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Pavel Nejedly | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
1-2 | Jakob Aichhorn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pavel Nejedly | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Jakob Aichhorn | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pavel Nejedly | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Jakob Aichhorn | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pavel Nejedly | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
22.09.98, 25 lat
12798 $
22.09.98, 25 lat
12798 $
Pavel Nejedly vs. Jakob Aichhorn - Wzajemne mecze
25.09.19 | 1. runda | Pavel Nejedly | Jakob Aichhorn | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | M25+H Ricany | ceglana |
Pavel Nejedly form & Jakob Aichhorn form
Pavel Nejedly - ostatnie mecze
M15 Vienna - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Paul Werren | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Jiri Barnat | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Martin Krumich | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Danil Panarin | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Timo Stodder | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Cezar Cretu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.23 Klasyf. | vs. Jan Kupcic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Dino Prizmic | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Alessio Zanotti | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Yanaki Milev | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.22 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Jan Kupcic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
29.10.22 Półfinał | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.22 2. runda | vs. Matas Vasiliauskas | 6-1, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Lorenzo Ferri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Prostejov - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Hynek Barton | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. David Pichler | 1-6, 4-3, David Pichler - krecz | szczegóły meczu |
Jakob Aichhorn - ostatnie mecze
M15 Allershausen - ceglana | ||||
31.08.21 Klasyf. | vs. Benito Sanchez Martinez | 2-6, 1-0, - Jakob Aichhorn - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
20.08.21 Ćwierćfinał | vs. Alexander Weis | 1-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.21 2. runda | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.08.21 Klasyf. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Giacomo Gobbi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lukas Rohseano | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
13.07.21 Klasyf. | vs. Daniel Paty | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 2. runda klasyf. | vs. Julius Ratt | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Salzburg Anif - ceglana | ||||
06.07.21 1. runda | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Anif - ceglana | ||||
26.08.20 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
16.08.20 1. runda klasyf. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
13.07.20 1. runda | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Julian Ocleppo | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Luka Veselic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Karlis Ozolins | 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 Klasyf. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Mirko Martinez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.20 2. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Torben Steinorth | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Moritz Hoffmann | 5-7, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Milovice - halowa | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Andrew Paulson | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 1. runda | vs. Daniel Siniakov | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Marek Gengel | 5-7, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu |