MECZ
08.12.18 | Ćwierćfinał | Pavel Kotov | Alexander Boborykin | 2-6, 6-1, 7-61 | Turkey F39 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Pavel Kotov | Alexander Boborykin | |
1. podanie % | 80/119 (67%) | 74/86 (86%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 49/80 (61%) | 37/74 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/39 (33%) | 5/12 (42%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 7/20 (35%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/86 (51%) | 57/119 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/205 (52%) | 99/205 (48%) |
Double foul | 4 | 0 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Pavel Kotov | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Pavel Kotov | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pavel Kotov | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Pavel Kotov | 2-4 | |
2-5 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Pavel Kotov | 0-0 | |
Pavel Kotov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pavel Kotov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pavel Kotov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Alexander Boborykin | |
0-0, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pavel Kotov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-2 | Alexander Boborykin | |
2-3 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-4 | Alexander Boborykin | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-4 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pavel Kotov | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Pavel Kotov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Pavel Kotov | 6-5 | |
Pavel Kotov | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
03.06.96, 27 lat
20868 $
03.06.96, 27 lat
20868 $
Pavel Kotov vs. Alexander Boborykin - Wzajemne mecze
08.12.18 | Ćwierćfinał | Pavel Kotov | Alexander Boborykin | 2-6, 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | Turkey F39 | ceglana |
Pavel Kotov form & Alexander Boborykin form
Pavel Kotov - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Luca Van Assche | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Sebastian Korda | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Ugo Humbert | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Lorenzo Sonego | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 7-5, 6-1, 6-76, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Lorenzo Musetti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
10.11.23 Półfinał | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Marton Fucsovics | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Sebastian Baez | 3-6, 7-64, Sebastian Baez - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Gael Monfils | 6-4, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Miomir Kecmanovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Otto Virtanen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.23 1. runda | vs. Arthur Fils | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
23.09.23 2. runda | vs. Alexander Zverev | 6-75, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.23 Klasyf. | vs. Omar Jasika | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 5-7, 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Winston-Salem - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu |
Alexander Boborykin - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Haoyuan Huang | - Alexander Boborykin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Eirik Groener | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lev Levyatov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
30.07.21 1. runda | vs. Michal Dembek | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 Klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Pavel Verbin | 6-75, 7-62, 11-9 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 Klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Danial Rakhmatullayev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
09.03.21 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ilia Simakin | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Fermin Tenti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Kevin Portmann | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Aleksandr Bulitski | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Alexander Vasilenko | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Anton Chekhov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
10.04.19 Klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Danil Ozernoy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
08.12.18 Ćwierćfinał | vs. Pavel Kotov | 6-2, 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
07.12.18 2. runda | vs. Ronald Slobodchikov | 7-64, 2-6, 7-64 | szczegóły meczu |