MECZ
01.12.18 | 1. runda klasyf. | Pavel Katliarov | Luke Issajenko | 6-2, 6-2 | Tunisia F43 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Białoruś
22.02.88, 36 lat
24069 $
22.02.88, 36 lat
24069 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
05.04.99, 24 lat
05.04.99, 24 lat
Pavel Katliarov vs. Luke Issajenko - Wzajemne mecze
01.12.18 | 1. runda klasyf. | Pavel Katliarov | Luke Issajenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Tunisia F43 | twarda |
Pavel Katliarov form & Luke Issajenko form
Pavel Katliarov - ostatnie mecze
Tunisia F43 - twarda | ||||
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Luke Issajenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Poland F4 - ceglana | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Michal Bedra | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poland F3 - ceglana | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - halowa | ||||
11.10.10 1. runda | vs. Fedor Doudtchik | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.10.10 2. runda | vs. Denis Matsukevitch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
23.08.10 1. runda | vs. Alexander Zhurbin | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - ceglana | ||||
16.08.10 1. runda | vs. Andrea Falgheri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - ceglana | ||||
09.08.10 2. runda | vs. Gleb Alekseenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.10 1. runda | vs. Andrea Falgheri | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Iran F2 - ceglana | ||||
19.07.10 2. runda | vs. Jun-Chao Xu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.10 1. runda | vs. Tinashe Chikanda | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Iran F1 - ceglana | ||||
12.07.10 1. runda | vs. Liang-Chi Huang | 6-3, 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
Poland F4 - ceglana | ||||
07.06.10 1. runda | vs. Andriej Kapas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.10 2. runda | vs. Adam Chadaj | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poland F3 - ceglana | ||||
31.05.10 1. runda | vs. Pavel Filin | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F3 - ceglana | ||||
17.05.10 1. runda | vs. Dzmitry Zhyrmont | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.10 2. runda | vs. Mikhail Vasiliev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F2 - ceglana | ||||
10.05.10 1. runda | vs. Javier Marti | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - ceglana | ||||
03.05.10 2. runda | vs. Alexandre Folie | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.10 1. runda | vs. Ivaylo Traykov | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
22.03.10 1. runda | vs. Mikhail Ledovskikh | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F1 - halowa | ||||
15.03.10 1. runda | vs. Sarvar Ikramov | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.03.10 2. runda | vs. Mikhail Ledovskikh | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - halowa | ||||
19.10.09 1. runda | vs. Andrei Ciumac | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.10.09 2. runda | vs. Dawid Olejniczak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - dywanowa | ||||
12.10.09 1. runda | vs. Vadim Alekseenko | 6-1, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.10.09 Półfinał | vs. Sergey Betov | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.09 2. runda | vs. Aleksandr Agafonov | 6-4, 6-76, 7-5 | szczegóły meczu |
Luke Issajenko - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Carles Hernandez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 2. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 1-6, 1-4, - Luke Issajenko - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anwar Elkamony | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Le Tian Wang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F45 - twarda | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Zakaria Ben Brahim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Ricca | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Katliarov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F42 - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Carlone | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sami Achour | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Marco Zocastello | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yash Vardhan Singh | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F14 - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. George Foster | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Terence Das | - Luke Issajenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Egypt F21 - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Didenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F20 - twarda | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Junior A. Ore | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F19 - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F18 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F50 - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Catalin Marasin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F49 - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Martin Iliev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
10.03.14 2. runda klasyf. | vs. Keelan Oakley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |