MECZ
11.05.17 | 2. runda | Paul Woerner | Franco Emanuel Egea | 6-4, 7-66 | Tunisia F18 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Paul Woerner | Franco Emanuel Egea | |
1. podanie % | 59/80 (74%) | 65/97 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/59 (73%) | 40/65 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 18/32 (56%) |
Zdobyte break-ball | 2/12 (17%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/97 (40%) | 26/80 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/177 (53%) | 84/177 (47%) |
Double foul | 7 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Paul Woerner vs. Franco Emanuel Egea - Wzajemne mecze
11.05.17 | 2. runda | Paul Woerner | Franco Emanuel Egea | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | Tunisia F18 | ceglana |
Paul Woerner form & Franco Emanuel Egea form
Paul Woerner - ostatnie mecze
M15 Dubrovnik - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Milos Karol | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Orel Kimhi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Kyle Stocker | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-74, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Yanaki Milev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Ilya Snitari | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 6-74, 0-3, - Paul Woerner - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 1. runda | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Imran Sibille | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Quentin Folliot | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-3, 2-0, Elliot Benchetrit - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Alec Deckers | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hyvinkaa - ceglana | ||||
04.08.23 2. runda | vs. Dominik Boehler | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Franco Emanuel Egea - ostatnie mecze
San Miguel - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Tobias Franco | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bragado - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Maximilian Figl | 6-1, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Pedro Boscardin Dias | 4-6, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Valerio Aboian | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Alan Postay | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
05.11.23 Finał | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Ćwierćfinał | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.23 2. runda | vs. Fermin Tenti | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Mathys Erhard | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Bruno Sanchez Sanchez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Matthew William Donald | 4-6, 0-3, - Franco Emanuel Egea - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Uslar - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
07.03.23 1. runda | vs. Facundo Juarez | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
03.03.23 2. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Lucio Ratti | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tucuman - ceglana | ||||
26.02.23 Finał | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.23 Półfinał | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Valerio Aboian | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Lujan - ceglana | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cordoba - ceglana | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 7-66, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Salta - ceglana | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Hernan Casanova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |