MECZ
11.08.18 | 1. runda klasyf. | Paul Valsecchi | Iago Salvador Pita | 6-2, 6-3 | Spain F23 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francja
20.08.97, 26 lat
16033 $
20.08.97, 26 lat
16033 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
04.09.99, 24 lat
04.09.99, 24 lat
Paul Valsecchi vs. Iago Salvador Pita - Wzajemne mecze
11.08.18 | 1. runda klasyf. | Paul Valsecchi | Iago Salvador Pita | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Spain F23 | ceglana |
Paul Valsecchi form & Iago Salvador Pita form
Paul Valsecchi - ostatnie mecze
M25 Maceio - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Luis Britto | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Recife - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Dubrovnik - ceglana | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu |
Iago Salvador Pita - ostatnie mecze
M25 Vale - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Carlos Diaz Ruiz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Enrique Carrascosa Diaz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Alejo Sanchez Quilez | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Toprak Avcibasi | 7-63, 2-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Sanxenxo - twarda | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Ander Tarrio Ponte | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Spain F23 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F7 - ceglana | ||||
09.04.18 2. runda klasyf. | vs. Germain Gigounon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Evan Morgan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Spain F26 - ceglana | ||||
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Spain F25 - twarda | ||||
08.08.16 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Garcia Saez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.16 Klasyf. | vs. Manuel Almeida | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F26 - ceglana | ||||
17.08.15 1. runda klasyf. | vs. Pablo Penedo Otero | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.15 2. runda klasyf. | vs. Jorge Lopez Perez Fuster | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F24 - twarda | ||||
03.08.15 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Garcia Saez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F23 - ceglana | ||||
18.08.14 2. runda klasyf. | vs. Henrique Sousa | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |