MECZ
21.04.18 | 1. runda klasyf. | Patrik Rikl | Davide Guerra | 6-2, 6-0 | Francavilla Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Patrik Rikl | Davide Guerra | |
1. podanie % | 22/34 (65%) | 21/47 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/22 (77%) | 11/21 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/12 (92%) | 7/26 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/47 (62%) | 6/34 (18%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/81 (70%) | 24/81 (30%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Davide Guerra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Patrik Rikl | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Davide Guerra | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Patrik Rikl | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Davide Guerra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Patrik Rikl | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Davide Guerra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Patrik Rikl | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Davide Guerra | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Patrik Rikl | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Davide Guerra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Patrik Rikl | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Davide Guerra | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Patrik Rikl | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
WÅ‚ochy
07.02.96, 28 lat
07.02.96, 28 lat
Patrik Rikl vs. Davide Guerra - Wzajemne mecze
21.04.18 | 1. runda klasyf. | Patrik Rikl | Davide Guerra | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Francavilla Challenger | ceglana |
Patrik Rikl form & Davide Guerra form
Patrik Rikl - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Hynek Barton | 6-3, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 3-4, - Patrik Rikl - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
25.06.23 Finał | vs. Andrew Paulson | 3-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.23 Półfinał | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Lukas Palovic | 6-0, 1-0, Lukas Palovic - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Jiri Jenicek | 0-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Philipp Pavlenko | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Henri Squire | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Daniel Siniakov | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
20.05.23 Półfinał | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Rudolf Molleker | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Mark Wallner | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Jiri Jenicek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Dylan Dietrich | 6-2, 6-73, 11-9 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Kyjaci | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Rybakov | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Mate Valkusz | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Dayne Kelly | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Jake Delaney | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Maxime Chazal | 6-0, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Louroi Martinez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Davide Guerra - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jacques-Kai Inoue | 6-0, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Sasa Markovic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mustafa Ege Topbas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Bove | 6-3, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Seydina Andre | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Phoenix Weir | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Carlini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Madhwin Kamath | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Luca Castagnola | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Sacha Ouzilou | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Hong-Lin Fu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jacob Bradshaw | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Brendan Baar | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Salerno - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Bacaloni | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.08.22 Klasyf. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Alberto Morolli | 6-2, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Paul Ender | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Wissam Abderrahman | 7-61, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Kavan Somu Kumar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Sean Hess | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Samuele Pieri | 7-64, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jesus Maleno Rosario | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.22 2. runda klasyf. | vs. Romain Faucon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |