MECZ
29.05.19 | 1. runda | Patrik Rikl | Alex Solanki | 6-1, 6-3 | M25+H Most | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Patrik Rikl | Alex Solanki | |
1. podanie % | 30/42 (71%) | 34/56 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/30 (80%) | 20/34 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/12 (58%) | 5/22 (23%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/56 (55%) | 11/42 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/98 (63%) | 36/98 (37%) |
Double foul | 2 | 9 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Patrik Rikl | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alex Solanki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Patrik Rikl | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Alex Solanki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Patrik Rikl | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Alex Solanki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Patrik Rikl | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alex Solanki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Patrik Rikl | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Alex Solanki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Patrik Rikl | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Alex Solanki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Patrik Rikl | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Alex Solanki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Patrik Rikl | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Alex Solanki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
09.03.99, 25 lat
09.03.99, 25 lat
Patrik Rikl vs. Alex Solanki - Wzajemne mecze
29.05.19 | 1. runda | Patrik Rikl | Alex Solanki | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | M25+H Most | ceglana |
Patrik Rikl form & Alex Solanki form
Patrik Rikl - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Hynek Barton | 6-3, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 3-4, - Patrik Rikl - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
25.06.23 Finał | vs. Andrew Paulson | 3-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.23 Półfinał | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Lukas Palovic | 6-0, 1-0, Lukas Palovic - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Jiri Jenicek | 0-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Philipp Pavlenko | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Henri Squire | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Daniel Siniakov | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
20.05.23 Półfinał | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Rudolf Molleker | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Mark Wallner | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Jiri Jenicek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Dylan Dietrich | 6-2, 6-73, 11-9 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Kyjaci | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Rybakov | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Mate Valkusz | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Dayne Kelly | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Jake Delaney | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Maxime Chazal | 6-0, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Louroi Martinez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Alex Solanki - ostatnie mecze
M25 Jablonec - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vitek Horak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Buck | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ids Waterbolk | 6-74, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
23.07.23 2. runda klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amirmohammad Kachabi | 7-66, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Manish Ganesh | 6-4, 6-71, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 7-63, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 New - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Vishnu Vardhan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Indore - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Chirag Duhan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lucknow - twarda | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Kaza Vinayak Sharma | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Marcus Mansson | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 1. runda klasyf. | vs. Gerhardt Marius Becker | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Atharva Sharma | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Dennis Uspensky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Francis Pare | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Karlsruhe - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. James Frawley | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Most - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Patrik Rikl | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Dominique Graf | 6-3, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Luke Johnson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.18 Klasyf. | vs. Mason Recci | 4-3, Mason Recci - krecz | szczegóły meczu | |
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Michael Zhu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Skander Ben Fraj | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F42 - twarda | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Adam Kovac | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |