MECZ
21.03.18 | 1. runda | Patrik Niklas-Salminen | Matias Franco Descotte | 6-2, 6-4 | Israel F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Patrik Niklas-Salminen vs. Matias Franco Descotte - Wzajemne mecze
21.03.18 | 1. runda | Patrik Niklas-Salminen | Matias Franco Descotte | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F3 | twarda |
08.08.17 | 1. runda | Matias Franco Descotte | Patrik Niklas-Salminen | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | Finland F2 | ceglana |
Patrik Niklas-Salminen form & Matias Franco Descotte form
Patrik Niklas-Salminen - ostatnie mecze
Mouilleron Le - halowa | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Toulouse Challenger - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Lorenzo Giustino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bytom - ceglana | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Paul Woerner | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Peetu Pohjola | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Alastair Gray | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Billy Blaydes | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Matthew Rankin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Henry Patten | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Edan Leshem | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.04.22 2. runda | vs. Colin Sinclair | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alexis Galarneau | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Joe Misrahi | 7-5, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vilnius - halowa | ||||
19.01.22 2. runda | vs. David Poljak | 6-73, 7-65, 6-74 | szczegóły meczu | |
18.01.22 1. runda | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Bath - halowa | ||||
11.01.22 1. runda | vs. Jan Choinski | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli 1 - halowa | ||||
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
22.12.21 1. runda | vs. Kareem Allaf | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
16.12.21 2. runda | vs. Dominik Palan | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.21 1. runda | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Zsombor Piros | 6-76, 7-60, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
05.11.21 Ćwierćfinał | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu |
Matias Franco Descotte - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Santiago De La Fuente | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 7-64, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Max Houkes | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Boca - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Garrett Johns | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 2. runda | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 1. runda | vs. Markus Bolin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 1-5, - Matias Franco Descotte - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
04.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 2. runda | vs. Nicolas Bruna | 7-64, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Lucio Ratti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mariano Kestelboim | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |