MECZ
18.02.20 | 2. runda | Patrik Niklas-Salminen | Go Soeda | 7-65, 6-4 | Drummondville Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Patrik Niklas-Salminen | Go Soeda | |
1. podanie % | 50/68 (74%) | 40/62 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/50 (80%) | 33/40 (83%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 12/22 (55%) |
Zdobyte break-ball | 1/2 (50%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 17/62 (27%) | 17/68 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/130 (52%) | 62/130 (48%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 14 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Patrik Niklas-Salminen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Patrik Niklas-Salminen | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Patrik Niklas-Salminen | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Patrik Niklas-Salminen | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Patrik Niklas-Salminen | 4-4 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-4 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Patrik Niklas-Salminen | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Patrik Niklas-Salminen | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Patrik Niklas-Salminen | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Patrik Niklas-Salminen | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Patrik Niklas-Salminen | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Patrik Niklas-Salminen | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Patrik Niklas-Salminen | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Patrik Niklas-Salminen vs. Go Soeda - Wzajemne mecze
18.02.20 | 2. runda | Patrik Niklas-Salminen | Go Soeda | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Drummondville Challenger | halowa |
06.11.19 | 2. runda | Go Soeda | Patrik Niklas-Salminen | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | Kobe Challenger | halowa |
Patrik Niklas-Salminen form & Go Soeda form
Patrik Niklas-Salminen - ostatnie mecze
Mouilleron Le - halowa | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Toulouse Challenger - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Lorenzo Giustino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bytom - ceglana | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Paul Woerner | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Peetu Pohjola | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Alastair Gray | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Billy Blaydes | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Matthew Rankin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Henry Patten | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Edan Leshem | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.04.22 2. runda | vs. Colin Sinclair | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alexis Galarneau | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Joe Misrahi | 7-5, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vilnius - halowa | ||||
19.01.22 2. runda | vs. David Poljak | 6-73, 7-65, 6-74 | szczegóły meczu | |
18.01.22 1. runda | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Bath - halowa | ||||
11.01.22 1. runda | vs. Jan Choinski | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli 1 - halowa | ||||
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
22.12.21 1. runda | vs. Kareem Allaf | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
16.12.21 2. runda | vs. Dominik Palan | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.21 1. runda | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Zsombor Piros | 6-76, 7-60, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
05.11.21 Ćwierćfinał | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu |
Go Soeda - ostatnie mecze
Tokyo - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb Challenger - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
21.03.22 1. runda | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
11.03.22 Półfinał | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.22 Ćwierćfinał | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.22 2. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.22 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
12.02.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
26.01.22 2. runda | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.22 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
06.01.22 2. runda | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.22 1. runda | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
19.11.21 Ćwierćfinał | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.11.21 2. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
10.11.21 2. runda | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.11.21 1. runda | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
03.11.21 2. runda | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.21 1. runda | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
22.09.21 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.21 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu |