MECZ
21.01.18 | 1. runda klasyf. | Patrick Zahraj | Gil Uwe Grund | 6-0, 6-0 | Germany F2 | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
27.06.94, 29 lat
27.06.94, 29 lat
Patrick Zahraj vs. Gil Uwe Grund - Wzajemne mecze
21.01.18 | 1. runda klasyf. | Patrick Zahraj | Gil Uwe Grund | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Germany F2 | dywanowa |
Patrick Zahraj form & Gil Uwe Grund form
Patrick Zahraj - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Henri Squire | 7-65, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Marcello Serafini | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ben Jones | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Philip Henning | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Alberto Bronzetti | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Mees Rottgering | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Amaury Raynel | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. David Perez Sanz | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Milan Drinic | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Oskar Oliver Stuchlik | 5-7, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Charles Broom | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Robert Strombachs | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Kai Wehnelt | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Cing-Yang Meng | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Filip Duda | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Stefano Napolitano | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Filippo Speziali | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Florian Broska | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maxime Dubouch | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Alexis Gautier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Gil Uwe Grund - ostatnie mecze
Germany F12 - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Mikal Statham | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Germany F11 - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Tim Zeitvogel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F2 - dywanowa | ||||
21.01.18 1. runda klasyf. | vs. Patrick Zahraj | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Germany F1 - dywanowa | ||||
09.01.18 1. runda | vs. Maxime Authom | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Germany F12 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Johannes Bangratz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Germany F11 - ceglana | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Tom Eisenzapf | 6-1, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Varun Venkat | 6-72, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Germany F1 - dywanowa | ||||
09.01.17 1. runda klasyf. | vs. Arnold Kokulewski | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.01.17 2. runda klasyf. | vs. Andrew Ruppli | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Israel F17 - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Oz Daniel | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.12.16 2. runda klasyf. | vs. Bernardo Saraiva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Germany F17 - halowa | ||||
31.10.16 1. runda klasyf. | vs. Nathan Eugster | 6-75, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
Croatia F10 - ceglana | ||||
10.10.16 2. runda klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.16 1. runda klasyf. | vs. Kerim Subasic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Croatia F9 - ceglana | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F8 - ceglana | ||||
26.09.16 2. runda klasyf. | vs. Marin Bradaric | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Josip Herceg | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Germany F12 - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Robin Lang | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belgium F1 - ceglana | ||||
13.06.16 1. runda klasyf. | vs. Charles Tzicas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Italy F13 - ceglana | ||||
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Roberto | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
10.05.16 1. runda | vs. Tomas Papik | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.16 2. runda klasyf. | vs. Arnold Kokulewski | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.05.16 Klasyf. | vs. Patrick Mayer (GER) | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Azerbaijan F3 - dywanowa | ||||
08.02.16 2. runda klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.16 Klasyf. | vs. David Poljak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.16 1. runda klasyf. | vs. Grigory Potemkin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Azerbaijan F2 - dywanowa | ||||
01.02.16 1. runda klasyf. | vs. Arif Guliyev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.02.16 2. runda klasyf. | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F3 - dywanowa | ||||
25.01.16 1. runda klasyf. | vs. Tim Heger | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu |