MECZ
27.06.18 | 2. runda | Pascal Brunner | Rio Noguchi | 6-1, 6-3 | Czech Republic | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Pascal Brunner | Rio Noguchi | |
1. podanie % | 33/48 (69%) | 26/48 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/33 (76%) | 14/26 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/15 (67%) | 10/22 (45%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/48 (50%) | 13/48 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Pascal Brunner | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pascal Brunner | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pascal Brunner | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-1 | Rio Noguchi | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Rio Noguchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pascal Brunner | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pascal Brunner | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Rio Noguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pascal Brunner | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Rio Noguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pascal Brunner | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Rio Noguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pascal Brunner vs. Rio Noguchi - Wzajemne mecze
27.06.18 | 2. runda | Pascal Brunner | Rio Noguchi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Czech Republic | ceglana |
Pascal Brunner form & Rio Noguchi form
Pascal Brunner - ostatnie mecze
Hungary F7 - ceglana | ||||
30.08.18 2. runda | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. Samuel Puskar | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
Slovakia F3 - ceglana | ||||
09.08.18 2. runda | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
08.08.18 1. runda | vs. Ivan Kosec | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Padova Challenger - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Bastian Malla | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
28.06.18 Ćwierćfinał | vs. Lukas Rosol | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 2. runda | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. David Pichler | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hungary F4 - ceglana | ||||
15.06.18 Ćwierćfinał | vs. Lenny Hampel | - | szczegóły meczu | |
13.06.18 2. runda | vs. Petr Michnev | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Levente Godry | 6-0, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Marek Jaloviec | 4-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Marko Tepavac | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F15 - ceglana | ||||
20.04.18 Ćwierćfinał | vs. Rudolf Molleker | 7-62, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.18 2. runda | vs. Omar Giacalone | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F14 - ceglana | ||||
12.04.18 2. runda | vs. Alexis Musialek | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.18 1. runda | vs. Leonid Mazo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Croatia F1 - ceglana | ||||
09.03.18 2. runda | vs. Javier Barranco Cosano | - | szczegóły meczu | |
08.03.18 1. runda | vs. Samuel Bensoussan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F5 - ceglana | ||||
09.02.18 Ćwierćfinał | vs. Flavio Cipolla | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.18 2. runda | vs. Duje Kekez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.18 1. runda | vs. Vasile Antonescu | 6-2, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F4 - ceglana | ||||
01.02.18 2. runda | vs. Pavel Nejedly | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
31.01.18 1. runda | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Petr Nouza | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 1. runda | vs. Lukas Vejvara | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - halowa | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Peter Heller | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.17 1. runda | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |
Rio Noguchi - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
24.03.24 Finał | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
12.01.24 Półfinał | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - krecz | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Leandro Riedi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Yunseong Chung | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |