MECZ
03.10.17 | 1. runda | Palaphoom Kovapitukted | Clement Larriere | 6-3, 4-1, - krecz | Thailand F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Palaphoom Kovapitukted | Clement Larriere | |
1. podanie % | 19/35 (54%) | 22/42 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/19 (79%) | 12/22 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 8/20 (40%) |
Zdobyte break-ball | 3/5 (60%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/42 (52%) | 11/35 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 46/77 (60%) | 31/77 (40%) |
Double foul | ||
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Palaphoom Kovapitukted vs. Clement Larriere - Wzajemne mecze
03.10.17 | 1. runda | Palaphoom Kovapitukted | Clement Larriere | 6-3, 4-1, Clement Larriere - krecz | szczegóły meczu | Thailand F7 | twarda |
Palaphoom Kovapitukted form & Clement Larriere form
Palaphoom Kovapitukted - ostatnie mecze
M15 Nakhon - twarda | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Kasidit Samrej | 1-6, - Palaphoom Kovapitukted - krecz | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Collin Altamirano | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Omar Fields | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. James Watt | 7-63, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Blake Mott | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Siddhant Banthia | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. David Agung Susanto | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Arthur Weber | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Hong Kit Wong | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-75, - Palaphoom Kovapitukted - krecz | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Sanhui Shin | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Corban Crowther | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Patrik Oplustil | 7-62, 3-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
02.07.23 Finał | vs. Fitriadi M Rifqi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.07.23 Półfinał | vs. Siddhant Banthia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Moerani Bouzige | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Cihan Akay | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Luke Sorensen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nakhon - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Isaac Becroft | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Rishab Agarwal | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Singapore - twarda | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Dayne Kelly | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Thantub Suksumrarn | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu |
Clement Larriere - ostatnie mecze
M25 Montauban - ceglana | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Florent Bax | 2-6, 0-3, - Clement Larriere - krecz | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexis Klegou | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Toulouse - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Louis Tessa | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Yvo Panak | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Simone Cacciapuoti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Ivan Davydov | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Linus Frost | 7-62, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.04.19 1. runda | vs. Jules Okala | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Hugo Pontico | 3-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Toulouse - halowa | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Arthur Reymond | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Hillhouse | 2-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.03.19 Klasyf. | vs. Theo Arribage | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.19 Klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
04.02.19 Klasyf. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Alexis Canter | 1-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.01.19 2. runda | vs. Orlando Luz | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.19 1. runda | vs. Raffaele Giuliano | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.01.19 Klasyf. | vs. Luis Faria | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Procopio | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Pedro Munafo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F12 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. David Pichler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
France F14 - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
France F13 - twarda | ||||
11.07.18 2. runda | vs. Remi Boutillier | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 1. runda | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Yunseong Chung | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |