INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Adrian Bodmer vs. Pablo Vivero Gonzalez - Wzajemne mecze
21.03.19 | 2. runda | Pablo Vivero Gonzalez | Adrian Bodmer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
07.03.19 | 2. runda | Pablo Vivero Gonzalez | Adrian Bodmer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
31.03.14 | Klasyf. | Pablo Vivero Gonzalez | Adrian Bodmer | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Turkey F10 | twarda |
Adrian Bodmer form & Pablo Vivero Gonzalez form
Adrian Bodmer - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Drew Van Orderlain | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Oleg Prihodko | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Alexander Brown | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Amit Shamash | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Benjamin Pietri | - | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Daniel Paty | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Younes Lalami Laaroussi | - | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Dominique Graf | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Kravec | 6-0, 2-0, Vladimir Kravec - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | - | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Elmer Moller | 6-72, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Kenneth Raisma | 3-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Holban | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Innsbruck - ceglana | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Max Houkes | 7-68, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.22 1. runda | vs. Cayetano March | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.22 Klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.22 2. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
11.07.22 2. runda klasyf. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.22 Klasyf. | vs. Jonas Schaer | 6-4, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Grygorii Kysilov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bern - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Mark Lajal | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
25.06.22 Półfinał | vs. Ben Patael | 7-60, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Samir Banerjee | 6-72, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Sahar Simon | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |
Pablo Vivero Gonzalez - ostatnie mecze
M25 Santander - ceglana | ||||
24.08.21 1. runda | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 0-3, - Pablo Vivero Gonzalez - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Reese Stalder | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
04.05.21 1. runda | vs. Daniel Rincon | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Villena - twarda | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.21 1. runda | vs. Lluc Mir Anglada | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
04.12.20 Ćwierćfinał | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.12.20 2. runda | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.20 1. runda | vs. Alejandro Garcia | 7-67, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.10.20 Półfinał | vs. Gijs Brouwer | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.20 1. runda | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 Finał | vs. Felix Corwin | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.20 Półfinał | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.20 Ćwierćfinał | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.20 2. runda | vs. Justin Butsch | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.10.20 1. runda | vs. Wally Thayne | 6-76, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Mischa Zverev | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.02.20 Finał | vs. Robin Stanek | 6-3, Robin Stanek - krecz | szczegóły meczu | |
22.02.20 Półfinał | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.20 Ćwierćfinał | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Vaughn Hunter | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Andrea Picchione | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Simone Roncalli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |