MECZ
11.10.20 | Klasyf. | Oscar Otte | Marc Polmans | 6-76, 6-4, 6-4 | Cologne | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Oscar Otte | Marc Polmans | |
1. podanie % | 59/99 (60%) | 62/112 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 47/59 (80%) | 44/62 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/40 (55%) | 28/50 (56%) |
Zdobyte break-ball | 3/10 (30%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/112 (36%) | 30/99 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 109/211 (52%) | 102/211 (48%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 12 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oscar Otte vs. Marc Polmans - Wzajemne mecze
29.06.23 | Klasyf. | Oscar Otte | Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | London | trawiasta |
11.10.20 | Klasyf. | Oscar Otte | Marc Polmans | 6-76, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Cologne | halowa |
22.08.18 | 1. runda klasyf. | Marc Polmans | Oscar Otte | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | New York | twarda |
Oscar Otte form & Marc Polmans form
Oscar Otte - ostatnie mecze
Lille Challenger - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
29.06.23 Klasyf. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Halle - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - trawiasta | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Turin Challenger - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Munich - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Marc Polmans - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Makoto Ochi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 3-6, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Zizou Bergs | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Fonio | 6-1, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Cem Ilkel | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Andrew Fenty | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. August Holmgren | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-2, Thanasi Kokkinakis - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Blake Mott | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Colin Sinclair | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Stefano Napolitano | 7-63, 6-6, -def. | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
23.09.23 2. runda | vs. Cameron Norrie | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 1. runda | vs. Dane Sweeny | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |